"Apple branży przyjemności" stworzył zupełnie inne prezerwatywy

Paulina Szestowicka 14.06.2016
Prezerwatywy LELO HEX
Fotografia: www.lelo.com

LELO HEX mają zrewolucjonizować rynek. Ich ambasadorem został Charlie Sheen. 

Szwecka firma LELO, która na rynku jest już 20 lat, nie bez powodu jest nazywana „Applem branży przyjemności”. Wprowadziła do sprzedaży produkt, który może okazać się przełomowy w swoim segmencie. A to za sprawą użycia innowacyjnego materiału, który jest reklamowany jako "trwały jak grafen".

Prezerwatywy HEX nawet z wyglądu różnią się od tych, które są obecnie dostępne na rynku. Posiadają wzór, który przypomina kształtem otwory w plastrach miodu. Sześciokątna figura została podkreślona też w nazwie produktu - HEX pochodzi od hexagonal. Oczywiście jego główną zaletą ma być nie to, że prezentuje się inaczej, ale to, że jest bardzo wytrzymały. I na tę cechę producenci kładą największy nacisk w reklamach, które pokazują, co się dzieje z tym materiałem po przepruciu lub bardzo mocnym naciągnięciu. 

HEX

Przedstawiciele firmy LELO wyszli z założenia, że to jest trochę dziwne, że w 2016 roku na co dzień używamy produktu, który został wynaleziony tak dawno. Ich zdaniem obecne prezerwatywy są przestarzałe i mniej skuteczne, przez co wielu ludzi się do nich zniechęciło. Żeby ponownie ich do tego przekonać, stworzono produkt przy użyciu zaawansowanych technologii. 

Amerykański „Business Insider” poinformował, że ambasadorem produktu zostanie Charlie Sheen, który w 2015 roku ogłosił, że jest nosicielem wirusa HIV. Kampania reklamowa w tym przypadku jest połączona z kampanią społeczną, bo jak mówi gwiazdor w reklamie, wiele osób żyje w przekonaniu, że nie grozi im zarażenie chorobą przenoszoną drogą płciową.

Prezerwatywy HEX nie trafiły jeszcze do sprzedaży. Najprawdopodobniej stanie się to w momencie, kiedy firma zbierze 10 tysięcy deklaracji chęci kupienia tego produktu. Według wstępnych informacji, opakowanie zawierające 12 sztuk, będzie kosztować 50 złotych.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów