19.06.2017 11:14

Restauratorce nie spodobała się metamorfoza Ramsaya. "Zaraz zwymiotuję". Jej reakcję trzeba zobaczyć

Kiedy "Kuchenne Koszmary" spełniają się naprawdę. 

Nieudana metamorfoza w "Kuchennych koszmarach"

Fotografia: Youtube.com/Kitchen Nightmares

Pierwowzorem popularnego show z Magdą Gessler ("Kuchenne Rewolucje") jest program z legendarnym Gordonem Ramsayem - "Kitchen Nightmares". Zabawa co tydzień jest ta sama - restaurator odwiedza upadające biznesy, ze skrzywioną miną próbuje potraw, po czym proponuje nowy wystrój wnętrza i menu ku zachwytom właścicieli i personelu lokalu. 

Od czasu do czasu w tym idealnym scenariuszu pojawiają się jednak drobne problemy. W ostatnim odcinku "Kuchennych koszmarów" jedna z właścicielek przeżyła koszmar nie przed, ale już po metamorfozie. Adele tak bardzo nie spodobał się nowy wystrój lokalu, że ze łzami w oczach mówiła, że kolor ścian jest okropny, właściwie wszystko jest brzydkie i generalnie chce się jej wymiotować. 

anigif_sub-buzz-27178-1497542859-13

Koszmar Adele

Warto dodać, że cała reszta efektem końcowym była zachwycona. Druga właścicielka lokalu próbowała uspokoić roztrzęsioną wspólniczkę. Adele przyznała w końcu, że wstrzyma się z werdyktem do czasu, kiedy zobaczy nowe menu. Niestety to tylko pogorszyło sprawę. Właścicielka stwierdziła, że nowa karta dań jest zbyt prosta. Do akcji wkroczył wreszcie Gordon Ramsay.

"

Adele, musisz brać pod uwagę to, co jest dobre dla biznesu, a nie co tobie się podoba. Nie możesz poddać się nostalgii. Jeśli nie jesteś gotowa na zmiany, może powinnaś zrobić sobie przysługę i zamknąć lokal - powiedział. "

Póki co, miejsce ma się dobrze, a efekty metamorfozy możecie ocenić poniżej. Faktycznie jest tak źle? ;-)

Kadr z odcinka programu "Kuchenne koszmary"

Fotografia: FOX

Kadr z odcinka programu "Kuchenne koszmary"

Fotografia: FOX

A która wersja wystroju Wam podoba się bardziej?