07.12.2017 09:30

Jay-Z przyznał się do zdrady. Beyonce postanowiła z nim zostać z jednego powodu. "Gdyby nie to, rozstaliby się"

Jay-Z przyznał w niedawnym wywiadzie, że zdradził żonę. Teraz poznajemy jej wersję wydarzeń. 

Beyonce i Jay-Z

Fotografia: Instagram/beyonce

Beyonce i Jay-Z  ze swojego małżeństwa stworzyli dobrze prosperujący biznes. Dzięki milionom na koncie i wiernym fanom gwiazdy stały się jedną z najbardziej wpływowych par na świecie. Pomimo tego w ich relacji regularnie pojawiają się rysy. W zeszłym roku media spekulowały na temat zdrady Jay-Z. Temu tematowi została poświecona płyta artystki, "Lemonade". W ostatnim wywiadzie z "New York Times" aktor przyznał się do niewierności i próbował wytłumaczyć swoje pobudki. 

Małżeństwo nie rozpadło się, choć przechodziło poważny kryzys. Informator magazynu "People" postanowił ujawnić, dlaczego Beyonce nie zrezygnowała ze związku i nie odeszła.

"

Bardzo ciężko było im pozostać w tym związku. Beyonce potrzebowała dużo czasu, żeby ponownie zaufać. Zmagała się z tym, żeby ruszyć dalej i przebaczyć. Ale utrzymanie rodziny było dla niej bardzo ważne - wyznał informator. "

Beyonce sama pochodzi z rozbitej rodziny, dlatego tak ważne było dla niej naprawienie sytuacji. Głównym powodem, dla którego się nie rozstali, była Blue Ivy.

"

Gdyby nie Blue Ivy, prawdopodobnie nie byliby razem. Zajęło im lata, żeby znaleźć się w tym miejscy, w którym są dzisiaj - zdradził.  "

W czerwcu tego roku na świat przyszły bliźniaki pary Sir Carter i Rumi Carter

giphy-tumblr (1)