17.07.2017 10:13

Miranda Kerr wyszła za miliardera. Zdjęcia ze ślubu pokazała dopiero teraz. Wyjątkowo piękna suknia

Mimo że od ślubu minęły już dwa miesiące, modelka dopiero teraz zdecydowała się pokazać swoją ślubną kreację. 

Evan Spiegel i Miranda Kerr

Fotografia: ONS

W maju 2017 roku modelka Miranda Kerr wyszła za mąż za twórcę Snapchata, Evana Spiegela. Ceremonia była niezwykle kameralna, a uczestniczyło w niej zaledwie 45 najbliższych parze osób. Ślub i wesele odbyły się w ich posiadłości w Brentwood w Los Angeles.

Fani modelki zapewne czuli się rozczarowani, gdy do mediów nie przedostała się żadna fotografia z uroczystości. Nie powinni się jednak dziwić. Para zadbała o ochronę, która tego dnia czuwała nad ich bezpieczeństwem i komfortem, paparazzi nie mieli więc łatwego zadania. Ochroniarze ze swojej pracy wywiązali się doskonale, a świadczy o tym fakt, że zdjęcie modelki w sukni ślubnej pojawiło się w sieci dopiero teraz i to za sprawą samej Mirandy Kerr. 

Dziś już wiemy, że kreację ślubną modelki zaprojektowała Maria Grazia Chiuri z domu mody Dior. Jest inspirowana suknią Grace Kelly, którą aktorka założyła na ślub z księciem Monako w 1956 roku. 

"

Szczerze mówiąc, nie mogłam sobie wyobrazić piękniejszej sukni ślubnej - powiedziała Miranda Kerr w rozmowie z Vogue.com.  "

Miranda Kerr i Evan Spiegel poznali się dwa lata temu na kolacji Louis Vuitton w Los Angeles, niedługo po rozstaniu modelki z Orlandem Bloomem. Pochodzący z rodziny prawników Spiegel nie poszedł jednak w ślady rodziców. W 2012 roku rozpoczął pracę nad aplikacją Snapchat, która uczyniła go najmłodszym miliarderem na świecie. 

Trzeba przyznać, że Miranda Kerr i młodszy od niej o 7 lat Evan Spiegel, pasują do siebie idealnie :-)

Podoba Ci się suknia ślubna Mirandy Kerr?