12.06.2017 09:23

Mała fanka rozbawiła wszystkich pytaniem o córkę Roberta Lewandowskiego

Klara Lewandowska o swoją przyszłość może być spokojna ;-) 

Piłkarze reprezentacji Polski

Fotografia: www.facebook.com/pg/LaczyNasPilka/videos/

Przed meczem eliminacyjnym do Mistrzostw Świata, w którym reprezentacja Polski zmierzyła się z Rumunią, piłkarze spotkali się z najmłodszymi fanami, którzy nie mieli oporu przed zadawaniem pytań. Niektóre z nich rozbawiły ich niemal do łez. 

Zwycięzcy rozgrywek Tymbarka "Z podwórka na stadion" spotkali się z piłkarzami reprezentacji Polski. Dzieci miały możliwość zadawania piłkarzom dowolnych pytań, z której chętnie skorzystały. Oczywiście, nie mogło zabraknąć pytania o córkę Roberta Lewandowskiego, Klarę. Jedna z małych sportsmenek zapytała wprost, jaką przyszłość planuje dla niej najlepszy polski napastnik. 

"

Czy chciałbyś, żeby twoja córka Klara grała kiedyś w piłkę? - zapytała fanka. "

To pytanie rozbawiło nie tylko Roberta Lewandowskiego, ale i wszystkich zgromadzonych na sali. Piłkarz po chwili zastanowienia powiedział, że nie będzie niczego narzucał Klarze. 

"

To bardzo ciężkie pytanie. Sama będzie musiała zdecydować, nie będę jej nakłaniać, jeśli będzie chciała, to będzie grała - odpowiedział Robert Lewandowski.  "

Trzeba przyznać, że Robert Lewandowski z pytaniem fanki poradził sobie doskonale. A jeśli Klara kiedykolwiek zdecyduje się "kopać w piłkę", będzie mogła uczyć się od najlepszych :-) 

Robert Lewandowski z córką Klarą

Robert Lewandowski z córką Klarą 

Fotografia: www.instagram.com/_rl9/?hl=pl