13.03.2018 12:18

Już wiadomo, kto zastąpi Magdę Mołek w "Dzień Dobry TVN". Znana prezenterka potwierdziła doniesienia

Zastępstwo za Magdę Mołek zostało oficjalnie potwierdzone. Fani programu długo czekali na tę wiadomość. 

Magda Mołek

Fotografia: Instagram/magda_molek

Już niedługo w porannym programie "Dzień Dobry TVN" zajdą duże zmiany. Jedna z najbardziej lubianych prezenterek, Magda Mołek, ze względu na zbliżający się poród, będzie musiała przejść na urlop macierzyński.

Zobacz także: Mołek pokazała zdjęcie bez makijażu. Fani zaskoczeni

Od kilku miesięcy w mediach trwają spekulacje, na temat tego, kto zastąpi Mołek w programie. Choć na początku twierdzono, że pewniakiem jest Agnieszka Woźniak-Starak, to jednak właściciele stacji zadecydowali inaczej, ponieważ występy dziennikarki nie spodobały się fanom "Dzień Dobry TVN". Dlatego właśnie obok Marcina Mellera już niedługo zobaczymy Ulę Chincz.

"

Tęsknię za prowadzeniem telewizji śniadaniowej. Czuję niedosyt, że tego nie mam i brakuje mi takiej pracy nie stricte reporterskiej - wyznała w "Fakcie". "

Chincz wyjawiła, że to dla niej duża radość i zaszczyt. Przyznała także, że nie wie jeszcze, kiedy to nastąpi i kiedy Magda Mołek zdecyduje się pójść na urlop.

"

Nie wiem jeszcze, kiedy dokładnie znowu rozpocznę zastępstwo. Konkretnego terminu nie ma. Zależy, jak długo Magda zdecyduje pracować. Na razie wygląda kwitnąco i cieszę się, kiedy na nią patrzę - dodała nowa prowadząca.  "

Podoba się Wam taki wybór? ;)

Zobacz także: Kinga Rusin ostro o kolejnym małżeństwie. "Co za obsesja"

Który program śniadaniowy częściej oglądasz?

Zobacz także, jak się zmieniły gwiazdy TVN przez lata: