19.02.2018 16:09

Były mąż Pietruchy komentuje doniesienia o jej ciąży. Te słowa mogą zaboleć

Julia Pietrucha i Ian Dow rozstali się w 2017 roku. Od tego czasu były mąż gwiazdy nie wypowiada się dobrze na jej temat. Teraz znów wbija szpilę.

Julia Pietrucha i Ian Dow

Fotografia: EAST NEWS

Julia Pietrucha i Ian Dow byli małżeństwem od 2011 roku. Para poznała się na planie horroru erotycznego „Klątwa Styrii”. Ślub wzięli podczas buddyjskiej ceremonii. Wydawali się bardzo w sobie zakochani, jednak w 2017 roku media podały informację o ich rozstaniu. Później Dow w wielu wywiadach żalił się na swoją relację z Pietruchą i nawet oskarżał artystkę o wykorzystywanie w muzyce jego twórczości.

Zobacz także: Mąż Julii Pietruchy oskarża ją o kradzież. „Cała moja twórcza praca jest w jej posiadaniu”

Później Dow opowiadał, że nie chce utrzymywać relacji z byłą partnerką. Julia Pietrucha natomiast ułożyła sobie życie na nowo. Ostatnio poinformowała fanów o tym, że spodziewa się dziecka. Opublikowała wówczas zdjęcie ze sporym brzuchem ciążowym i nowym partnerem. Najnowsze doniesienia o gwieździe stały się przyczyną do kolejnego komentarza na jej temat ze strony jej byłego męża. Ian pogratulował parze, jednak zdecydował się również wbić szpilę Pietrusze.

"

Gratuluję im. Nasze wspólne życie było bolesne i mroczne. Zbyt duże były różnice osobiste i kulturowe, by mogło nam się udać, a gdy zaczęliśmy razem robić płytę, było już tak źle, że pojawiła się nienawiść. Mam również świadomość, że Julia mnie zdradzała, ale czy właśnie z Mateuszem, tego nie wiem – powiedział Ian Dow w rozmowie z „Twoim Imperium”. "

Słowa byłego męża mogą być naprawdę bolesne dla Julii Pietruchy. Zwłaszcza, że mężczyzna wyciągnął bardzo prywatne rzeczy z ich związku na światło dzienne.

Zobacz także: Mąż Julii Pietruchy zdradza kulisy rozstania. "Ostatnią rzeczą, której potrzebuję, jest mieć cokolwiek wspólnego z Julką"

Julia Pietrucha i Ian Dow

Fotografia: Instagram/Julia Pietrucha

Julia Pietrucha

Fotografia: Instagram/Julia Pietrucha

Julia Pietrucha

Fotografia: Instagram/Julia Pietrucha

Macie dobre relacje z byłymi partnerami?