13.09.2017 13:25

Angelina Jolie na czerwonym dywanie pierwszy raz od miesięcy. Media "zaniepokojone" jej sylwetką. "Ekstremalnie chuda"

Szczupła sylwetka aktorki od zawsze budziła zainteresowanie mediów. Nie inaczej stało się po jej pojawieniu się na premierze filmowej w Toronto. 

Angelina Jolie

Fotografia: East News

Angelina Jolie od czasu ogłoszenia rozwodu z Bradem Pittem unikała publicznych wyjść. W ostatnich dniach na ściankach zjawiła się kilka razy, co oczywiście nie mogło umknąć uwadze mediów. Gwiazda przebywa aktualnie w Toronto, gdzie promuje film "The Breadwinner", którego jest producentką. W poniedziałek pozowała fotografom ubrana w luźny biały komplet, dzień później w czarny kombinezon.

I choć trzeba jej oddać, że prezentowała się bardzo szykownie i promiennie, media poświęciły sporo miejsca jej sylwetce, a zwłaszcza "przerażająco szczupłym" ramionom. Media show-biznesowe obiegły nagłówki "niepokojąco szczupła", czy ekstremalnie "chuda". Publikacje łączą to z doniesieniami, według których rozstanie z Bradem Pittem bardzo źle odbiło się na jej zdrowiu.

Aktorka sama przyznała w jednym z ostatnich wywiadów, że jako singielka wcale nie jest szczęśliwa i nie jest to coś, czego chciała. W mediach już od kilku tygodni spekuluje się, że po tym, jak aktor zerwał z alkoholowym nałogiem i poszedł na terapię, Jolie postanowiła dać mu drugą szansę. 

O tym, jak prezentowała się na czerwonym dywanie w Toronto, możecie przekonać się w naszej galerii. Faktycznie są powody do niepokoju?