08.06.2017 15:44

Pamiętacie Łukasza z "M jak Miłość"? Dziś to dorosły mężczyzna. Jak wygląda?

Franciszek Przybylski grał Łukasza Mostowiaka w "M jak Miłość". Obecnie ma 23 lata. Jak wygląda?

Franciszek Przybylski

Fotografia: East News

Franciszek Przybylski miał 7 lat, gdy zaczął grać w jednym z najpopularniejszych polskich seriali "M jak Miłość". Wcielał się w tam postać Łukasza Mostowiaka, syna Marty Mostowiak (w tej roli Dominika Ostałowska). W produkcji grał przez 6 lat, Łukasza zaczął później grać inny aktor. Po przygodzie z serialem skupił się na edukacji - jest studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. W międzyczasie zaliczył kilka epizodycznym ról w filmach, między innymi w "Galeriankach" i "Facecie (nie)potrzebnym od zaraz".

Obecnie Franciszek Przybylski ma 23 lata i w niczym (co zrozumiałe) nie przypomina już Łukasza Mostowiaka. Chłopak wyrósł na bardzo przystojnego mężczyznę ;-)

Franciszek Przybylski

Fotografia: Instagram.com/fransiscop

Kim jest Franciszek Przybylski?

Franciszek Przybylski pochodzi z z filmowej rodziny, nic więc dziwnego, że kształci się w tym kierunku. Jego ojciec to Filip Przybylski, znany lektor i aktor dubbingowy (możecie kojarzyć go na przykład jako narratora z "Ugotowanych"). Matką Franciszka jest Agnieszka Glińska, reżyserka teatralnych spektakli i aktorka.

Wszystko wskazuje na to, że o Franciszku jeszcze usłyszymy i przestaniemy kojarzyć go jako Łukasza Mostowiaka. Z taką aparycją wróżymy mu wielką karierę ;-)

Franciszek Przybylski

Fotografia: Instagram.com/fransiscop

Franciszek Przybylski

Fotografia: Instagram.com/fransiscop

Oglądacie "M jak miłość"?