Najsłodsze dni w roku? Już niedługo

Redakcja 08.11.2019
Najsłodsze dni w roku? Już niedługo
Fotografia: Materiały prasowe

Istnieją takie w których czekolada leje się strumieniami, a nawet nie ma kalorii!

Istnieją takie w których czekolada leje się strumieniami, a nawet nie ma kalorii!

I wchodzi on – Festiwal Czekolady w PKiN, cały na słodko, pachnąc świątecznym piernikiem i innymi pysznymi łakociami. Już 7-8 grudnia w Pałacu Kultury wszyscy, którzy chcieliby wkroczyć w bramy czekoladowego raju znaleźli ku temu najlepszą okazję.

Udowodniono, że czekolada pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Nadarza się jedyna taka okazja, aby dołączyć do tysięcy szczęśliwych ludzi na dwudniowym, najsłodszym wydarzeniu w środku Warszawy. Zebraliśmy najlepszych producentów słodkości z całego kraju. Twórcy pralin, pasjonaci słodkich wypieków, rzemieślnicy czekolady , mistrzowie ręcznie wytwarzający cukierkowe dzieła. Nasi wystawcy sprostają wymaganiom każdego podniebienia oraz gustu, ponieważ zadbaliśmy, aby w jednym miejscu móc spróbować słodkich dobroci jak i znaleźć odpowiedni prezent dla najbliższych.

Festiwal Czekolady to również okazja, aby dowiedzieć się czegoś więcej na jej temat. Na uczestników czekają atrakcję – pokazy i szkolenia dla dzieci i dorosłych. O czekoladzie będą opowiadać ludzie dla których miłość do tego smakołyku stała się również sposobem na życie.

Słodka Wystawa? Brzmi kusząco i na pewno będzie prawdziwą ucztą dla oka. W Pałacu Kultury zgromadzimy piękne czekoladowe kreację, torty oraz wszystkie słodkie dzieła o zabarwieniu artystycznym. Wystawę będzie można podziwiać przez całe dwa dni trwania festiwalu nie obawiając się, że roztopi się na naszych oczach.

Zapraszamy osoby kochające wyśmienity smak i wspaniałe towarzystwo. Okres świąteczny powinien zbliżać, przełamy tę barierę odrobiną czekolady

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów