„Kajto. Jadę po swoje”. Od urwisa do Rajdowego Mistrza Europy

Emilia Klima 09.11.2017
„Kajto. Jadę po swoje”. Od urwisa do Rajdowego Mistrza Europy

Kajetan Kajetanowicz czterokrotny Rajdowy Mistrz Polski, trzykrotny Mistrz Europy w rajdach samochodowych od lat walczy z chorobą lokomocyjną, ale za kierownicą czuje się jak ryba w wodzie. Kajto jest doskonałym kierowcą i wspaniałym rozmówcą. W książce „Kajto. Jadę po swoje” opowiada o realizacji marzeń.

 

Jest to historia urwisa, leniwego nastolatka, stroniącego od nauki i pracy, który dzięki pasji i uporowi osiąga sukces. - Moim celem było napisanie książki, która może pomóc innym. Tym, którzy nie wierzą, że można osiągnąć sukces bez ogromnych nakładów finansowych. Moi rodzice nie mieli środków, żeby pomóc mi w spełnianiu rajdowych marzeń, ale wspierali mentalnie i to był dla mnie fundament - mówi Kajetan Kajetanowicz w wywiadzie przeprowadzonym przez Dagmarę Kowalską.

W naszym studiu, Kajto przyznaje się do łez i wzruszeń, opowiada o wysokich temperaturach z jakimi zmaga się w samochodzie i o tym dlaczego woli rajdy od wyścigów na zamkniętych torach. Kajetan podpowiada także, że każdy z nas powinien doskonalić swoje umiejętności za kierownicą.

Kiedyś akwizytor, nastolatek dorabiający na koszeniu trawników, dziś Kajetan Kajetanowicz kosi punkty w rajdach samochodowych. O życiu z pasją opowiada w książce”Kajto. Jadę po swoje” i na antenie ChilliZet. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów