Jak porażkę przekuć w biznesowy sukces? Victoria Iwanowska i Anna Mizerska

Redakcja 23.10.2019
Jak porażkę przekuć w biznesowy sukces?
Fotografia: Chillizet

Porażki, problemy, przeciwności losu - przysłowiowe kłody pod nogami. To, można powiedzieć, codzienność każdego biznesu. Najważniejsze jest jednak to, że bez doświadczenia porażki często sukces jest niemożliwy.

"Sukces polega na przechodzeniu od porażki do porażki bez utraty entuzjazmu" mawiał Winston Churchill i bez wątpienia miał rację. W studiu Chillizet spotkały się 3 osoby, dla których porażka stała się kluczem do sukcesu. Gośćmi Kuby Sito (który również doświadczył niejednej życiowej porażki) były wyjątkowe kobiety:

Victoria Iwanowska - mentorka i CEO Agencji Vi specjalizującej się w obsłudze klientów biznesowych w 4 obszarach: wsparcia sprzedaży, Incentive Travel, eventów oraz Business Travel, a prywatnie stawiająca na rozwój, spełnianie marzeń i celebrowanie codzienności.

Anna Mizerska - doradca zarządów w obszarze komunikacji, personal brandingu i employer brandingu, ekspertka w dziedzinie zrównoważonego rozwoju i CSR z dużym bagażem doświadczeń w branży reklamowej, która prywatnie i zawodowo poszukuje siebie i pomaga odkrywać siebie innym, jako nauczycielka Kabały. Niestrudzona entuzjastka, propagatorka idei wdzięczności.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów