16.12.2016 10:47

#3PM. Powrót Electric Guest, kolejna propozycja od Jorji Smith oraz czarująca Sinead Harnett

W tym tygodniu serwujemy nowość zespołu Electric Guest, soulową balladę Jorji Smith oraz lekką elektronikę w wykonaniu Sinead Harnett.

#3PM. Powrót Electric Guest, kolejna propozycja od Jorji Smith oraz czarująca Sinead Harnett

Fotografia: materiały promocyjne

Jorja Smith "Imperfect Circle"

Pierwsza EP-ka Pani Smith "Project 11" ukazała się pod koniec listopada i miała swoją premierę na antenie BBC1 w audycji słynnej Annie Mac. Dziennikarka określiła jeden z utworów z tego projektu "najgorętszym kawałkiem na świecie". Natomiast inny słynny artysta R&B Drake przyznaje, że "Where Did I go", który graliśmy na antenie jakiś czas temu to jego ulubiona, soulowa piosenka. Jorja Smith ma 19- lat i pochodzi z małego miasteczka w Anglii. Wygląda na to, że jest na dobrej drodze do tego, aby stać się kolejną ważną postacią na scenie soul i R&B.

 

Electric Guest "Dear To Me" 

Panowie z kalifornijskiej kapeli Electric Guest powracają w wielkim stylu, z nowym, albumem. Po ogromnym sukcesie singla "This Head I hold" pochodzącego z ich debiutanckiego krążka "Mondo" przyszedł czas na kolejny długogrający album "Sophomore", który ma ukazać się w przyszłym roku. Piosenka zwiastująca ten projekt to "Dear To me", synth- popowa kompozycja z ciepłym wokalem frontmana grupy Asa Taccone, który przyznaje że jest to zdecydowanie jego ulubiony utwór z tej płyty. Do piosenki powstał również czarno- biały klip, nakręcony nigdzie indziej jak w rodzimej Kalifornii.

Sinead Harnett "Rather Be With You"

Sinead, brytyjska piosenkarka i autorka tekstów jest posiadaczką nie tylko oryginalnego głosu, ale i oryginalnej urody- a zawdzięcza ją mieszance genów tajsko- irlandzkich. Najnowsza EP- ka zatytułowana jej imieniem i nazwiskiem zawiera 4 przyjemne, elektroniczne utwory, wyprodukowane między innymi przez Kaytranade, czy Snakehips, to właśnie ten ostatni "Rather Be With You" powstał ze współpracy z brytyjskim duetem. Głos Harnett może brzmieć dla Was znajomo, ponieważ zaśpiewała także w jednym z popularnych hitów Disclosure utworze "Boiling".