#3PM. Jadu Heart ft Mura Masa, Tayler Buono, Desta French

Emilia Klima 29.12.2017
#3PM. Jadu Heart ft Mura Masa, Tayler Buono, Desta French

W tym tygodniu pojawił się nowy singiel Mura Masy wraz z Jadu Heart, Tayler Buono oraz futurystyczne R&B z północnego Londynu w wykonaniu Desty French.

 

Jadu Heart & Mura Masa - U Never Call Me 

To był dobry rok dla Mura Masy. 21-letni Alex Crossan w 2017 wydał swoją debiutancką płytę długogrającą oraz podpisał kontrakt z Anchoir Point, której właścicielem jest Jadu Heart. I to właśnie z nim Alex nagrał ostatni singiel „U Never Call Me”. Do piosenki powstał również ciekawy, nieco abstrakcyjny teledysk, w którym na samym początku pojawia się postać w masce leżąca w wannie z drinkiem.

 

Tayler Buono - Who Am I

Tayler Bunono to kompozytorka, piosenkarka i tancerka, która swoją muzyczną przygodę zapoczątkowała w wieku 8 lat. Od najmniejszych lat była związana ze środowiskiem skupionym wokół muzycznego teatru na Florydzie, skąd pochodzi. Jej cover przeboju „Sorry” Justina Biebera tylko w pierwszym tygodniu osiągnął 5 milionów odtworzeń na Spotify. Singiel „Who Am I” to jej najnowsza produkcja. Nowoczesna i pełna nieoczywistych sampli.

Desta French - Needing U

Desta French to nowa ciekawa postać na londyńskiej scenie alternatywnej. Z pochodzenia pół Włoszka pół Kolumbijka. Jej nowy singiel „Needing U” opowiada o miłości, jako o hipnotyzującym uczuciu, mieszającym się z niepewnością, które mimo wszystko, bez względu na konsekwencje chcesz czuć. „Needing U” to  produkcja, w którym futurystyczne R&B przeplata się z kuszącym wokalem Desty. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów