#3PM. Andreya Triana, Yellow Days, Bondax

Redakcja 05.11.2018
#3PM. Andreya Triana, Yellow Days, Bondax
Fotografia: Chillizet

Nasze najnowsze propozycje to singiel promujący nowy album Andreyi Triany, utwór Georga Van Den Broek’a czyli Yellow Days oraz elektroniczne rytmy autorstwa kolektywu Bondax.

Andreya Triana - Woman

Pochodząca z Lonydnu, znana z kolaboracji z takimi artystami jak Bonobo, czy Flying Lotus Andreya Triana zapowiada swój trzeci album studyjny. Krążek ma ukazać się w połowie lutego 2019 roku. "Life in Colour" bo taki tytuł nosić ma wydawnictwo promuje singiel "Woman". Podobnie jak cały album jest optymistyczny i kolorowy brzmieniowo. Sama artystka przyznaje, że praca nad nim sprawiła jej dużo przyjemności i zabawy. W zamyśle Triany było to, aby piosenki na najnowszej płycie  dodawały energii, wzmacniały i wprost pobudzały do działania.

Yellow Days - How Can I Love You? 

Yellow Days czyli George Van Den Broek swoją przygodę z graniem zaczął w wieku 11 lat kiedy to dostał gitarę od rodziców w prezencie pod choinkę. Od tej pory jest z nią nierozłączny, a ta relacja zaowocowała w 2 EP- ki wydane w 2016 i w 2017 roku. W tym roku 19-letni artysta prezentuje nowy singiel "How Can I Love You?". W tym utworze artysta po raz kolejny udowadnia, że jest posiadaczem jednego z najcharakterystyczniejszych, męskich głosów młodego pokolenia.

Bondax - Last Light 

Bondax czyli duet, w skład którego wchodzi Adam Kaye oraz George Townsend wydał swój pierwszy, długogrający album. Album nazywa się "Revolve" i pojawia się na nim znamienite grono gości, m.in. Aquilo, Daniel Alexander,czy Andreya Triana. "Last Light" to jedna z kompozycji promująca ten krążek. Chociaż Duet słynie ze swojej elektronicznej działalności, poruszając się głównie po klimatach disco i house, w tym utworze pokazał swoje dosyć jazzowe oblicze. W piosence można usłyszeć całą gamę instrumentów od saksofonu po gitarę elektryczną.

Oceń artykuł
Tagi:

Komentarze

Przeczytaj więcej
Więcej newsów