Po macierzyńskim i chorobowym nie wróciła do starej pracy. Zawzięła się, zrobiła start-up i osiągnęła sukces

Paulina Szestowicka 14.11.2016
Justyna Wysocka-Golec
Fotografia: Radio ZET Chilli

Justyna Wysocka-Golec udowodniła, że ciężka praca i wytrwałość popłacają. Teraz jest tam, gdzie wiele osób chciałoby być. 

Czasami warto postawić wszystko na jedną kartę i nie zastanawiać się nad tym, czy nasz pomysł da się zrealizować tylko go… zrealizować. Tak zrobiła Justyna Wysocka-Golec z LGM S.A., która po urlopie macierzyńskim i chorobowym - walczyła z nowotworem - nie dostała szansy powrotu do firmy. 

Szybko otrząsnęła się i znalazła zatrudnienie w innej firmie, a po pięciu latach zdecydowała się na start-up, który mimo że powstał w czerwcu 2016 roku, już ma na koncie sukcesy, którymi chciałoby się pochwalić wiele znanych przedsiębiorstw. Justyna Wysocka-Golec śmieje się, że zaczęła podbijać świat, ale oczywiście nie jest to tylko żart. W jej słowach jest dużo prawdy i jeżeli uda się jej zrealizować plany, będziemy mieć przykład młodej mamy, która mimo wielu przeciwności losu pokazała, że ciężka praca i pozytywnie nastawienie gwarantują sukces.

Od czasu, kiedy się spotkaliśmy, założyliśmy firmę w czerwcu, odbyliśmy mnóstwo spotkań z branżą dronową i samochodową - powiedziała w Radiu ZET Chilli. - Jesteśmy zapraszani na kolejne spotkania, widzimy duże zainteresowanie. Mamy nawet podpisany list intencyjny z producentem autobusów. 

Justyna Wysocka-Golec uważa, że najważniejsze w życiu i biznesie jest to, żeby się nie poddawać. Musimy mieć plan, który będziemy konsekwentnie realizować. Największym problemem zawsze jest pierwszy etap, kiedy wszystko jest nowe, ale zawsze musimy liczyć się z tym, że kiedy wszystko stawiamy na jedną kartę, nasze życie wywróci się do góry nogami.

Tytuł audycji: Sukces pisany szminką
Prowadzi: Olga Kozierowska
Goście: Justyna Wysocka-Golec
Data emisji: 5.11.2016
Godzina emisji: 10:00

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów