Beata Sadowska promuje nowy wymiar piękna. Kobiety nie muszą być Anją Rubik. To magiczne 90-60-90 to absurd

Joanna Kulasza 26.09.2016
Beata Sadowska
Fotografia: ONS

Piękne ciało to kochane ciało. Kobiety nie mogą walczyć same ze sobą, dlatego najwyższy czas, żeby zaczęły o siebie dbać.  

Marka Panache ruszyła z kampanią "Nowy wymiar piękna", która ma na celu przedstawienie nie tylko silnych i odważnych kobiet, które stawiają czoła wielu przeciwnościom losu, ale też pokazanie, że każda kobieta powinna przestać walczyć sama ze sobą. 

Kobiety często postrzegają swojego ciało jako największego przeciwnika. Uważają, że nie jest idealne, więc katują je na siłowni i silnymi kosmetykami mającymi na celu poprawić jędrność skóry. Nie raz przechodzą na restrykcyjną dietę, która nie ma nic wspólnego ze zdrowiem, a skutkuje wycieńczeniem organizmu. Kampania Panache ma uświadomić kobietom, że przede wszystkim muszą zaopiekować się sobą i zmienić tok myślenia.

Daj ciału odpocząć, daj mu wolne. My możemy mieć zły humor, ciało może mieć gorszy moment (…) wtedy mu trzeba odpuścić. Wrzucam na luz, ciału daję wolniejszy bieg, nie ma sensu się samobiczować - powiedziała Beata Sadowska w Radiu ZET Chilli. - To fajne, jak kobiety dojrzewają do czegoś takiego, że one naprawdę nie muszą być Anją Rubik, że one naprawdę mogą fajnie wyglądać w większym rozmiarze i to nie musi być to magiczne 90-60-90, bo to jest jakiś absurd. Są dziewczyny, które tak wyglądają i super, ale większość wygląda normalnie - tak jak my. Fajnie jest to zaakceptować, uśmiechnąć się do siebie w lustrze i powiedzieć, że jest ok.

Każda kobieta, która patrząc na swoje nogi, myśli tylko o skórce pomarańczowej, powinna od razu zadać sobie pytanie, czy pamięta, w ile wspaniałych miejsc ją te nogi zaprowadziły. Inspiracją mogą być ambasadorki kampanii takie jak modelka plus size Elly Mayday, czy jedyna Polka w tym gronie, Sylwia Błach, która od urodzenia porusza się na wózku inwalidzkim, ale to nie stoi jej na przeszkodzie, żeby motywować i dodawać sił innym. Prowadzi dwa blogi, pisze książki, a w dodatku działa w Fundacji Jedyna Taka, która organizuje wybory Miss Polski na wózku. 

Ambasadorki "Nowego wymiaru piękna" poznały się na specjalnie dla nich zorganizowanym spotkaniu. Nie można było wyjść z podziwu, że tak wiele kobiet z trudnymi historiami, miało cały czas uśmiechnięte twarze i z radością dzieliło się pozytywną energią. Bez wątpienia, siła jest kobietą. Będzie też można się o tym przekonać 1 października 2016 roku o godzinie 14.00 na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie, kiedy odbędzie się bicie rekordu Guinessa w samobadaniu piersi.

Tytuł audycji: Śniadanie do łóżka
Prowadzi: Weronika Wawrzkowicz
Goście: Beata Sadowska i Izabela Sakutova
Data emisji: 23 września 2016
Godzina emisji: 7:00

Oceń artykuł

Komentarze

Więcej newsów