z cyklu Heineken City Nights: Sorry Boys w Cudzie nad Wisłą!

23.08.2016
z cyklu Heineken City Nights: Sorry Boys w Cudzie nad Wisłą!

Już 26 sierpnia, podczas kolejnej odsłony tegorocznego wydania serii imprez i koncertów Heineken City Nights, w nadwiślańskim klubie Cud nad Wisłą wystąpią Sorry Boys.

Zespół zadebiutował w 2010 r., bardzo dobrze przyjętym przez publiczność i krytyków, albumem „Hard Working Classes”. W listopadzie 2013 r. ukazała się “Vulcano” - druga płyta, wyprodukowana przez Marka Dziedzica, która została uznana za jedno z najlepszych, polskich wydawnictw roku.

Twórczość Sorry Boys została zauważona również zagranicą, co zaowocowało zaproszeniem m.in na Reeperbahn Festival w Hamburgu i The Great Escape Festival w Brighton. Obecnie zespół pracuje nad trzecim krążkiem.

Zespół bywa porównywany do Kate Bush, Florence and the Machine, Hey, czy artystów wytwórni 4AD. Zespół wykształcił jednak swój własny, unikalny styl cechujący się umiejętnością kreowania niezwykłej atmosfery, indywidualnością instrumentalistów i hipnotycznym głosem Beli.

Występ Sorry Boys odbędzie się już w piątek 26 sierpnia w klubie Cud nad Wisłą ul. Bulwar Flotylli Wiślanej. Wstęp jest wolny.

Oceń artykuł

Komentarze

Więcej newsów