Zapraszamy na koncert Plastic w Stacji Mercedes

09.08.2016
Zapraszamy na koncert Plastic w Stacji Mercedes
Fotografia: materiały prasowe

12 sierpnia w Stacji Mercedes na warszawskim Powiślu wystąpi zespół PLASTIC. Ich styl to charakterystyczne połączenie elementów akustycznych i elektronicznych, współczesnych i retro.

Plastic to formacja, która od lat konsekwentnie tworzy swój własny muzyczny przekaz. Określani są mianem prekursorów nowego nurtu muzyki elektronicznej. Zespół tworzą: Agnieszka Burcan i Paweł Radziszewski.

Na koncertach występują jednak w większym, kilkuosobowym składzie. Grają z pozytywnym, energetycznym przesłaniem. Ich muzyka jest prawdziwie eklektyczną odmianą alternatywnego popu. Zespół powstał w 2003 roku. Artyści prezentują spójny z tworzoną przez nich muzyką niebanalny wizerunek sceniczny. Ostatni album PLASTIC to manifest uzależnionych od bytu „zawsze online”.

Na płycie można znaleźć bardzo zróżnicowane brzmienia  – od tanecznych, elektronicznych, klubowych korzeni, przez inspiracje muzyką filmową, po rockabilly i właśnie odkryte przez Plastic electrocountry. Na tym albumie znalazły się single: „Long Way Home”, „I Want U” i  „Tak Cię Kocham". Do  „I Want U”  powstał animowany teledysk, którego autorem jest Dawid Krępski – jeden ciekawszych twórców video młodego pokolenia.

Serdecznie zapraszamy na koncert Plastic w Stacji Mercedes już w piątek o godzinie 12.08 o godzinie 20.00 do Stacji Mercedes!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów