Zapraszamy na 9. edycję Targów dla Mamy i Dziecka Mamaville

02.09.2016
Zapraszamy na 9. edycję Targów dla Mamy i Dziecka Mamaville
Fotografia: materiały prasowe

Jednego dnia, już 24.09 w jednym miejscu będzie mogli spotkać projektantów i firmy związane z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.

Targi Mamaville to nowoczesna idea łączenia zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz edukacją dla całej rodziny. Skierowane są do kobiet w ciąży, wszystkich mam, rodzin z dziećmi oraz osób zainteresowanych tematyką macierzyństwa.

Skupiamy marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania krajowych źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców, autorskich projektów.Zapraszamy rodzinnie do przestronnej hali wystawienniczej na Obozowej 60, gdzie znajdziecie najnowsze kolekcje, pomysły i produkty od oryginalnych i ciekawych wystawców.

Mamaville, to świetny pomysł na sobotnie wyjście rodzinne, można znaleźć tam dużo rozrywki na różnych poziomach, za które odpowiadają 3 strefy:

-strefa zakupów u wystawców znanych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa, usługi; dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka

- strefa edukacyjno – rozrywkowo – warsztatowa dla dzieci i dorosłych. Wszystkie warsztaty i atrakcje są bezpłatne

- strefa kulinarna, czyli jedzenie dla wszystkich (także wegetariańskie i wegańskie)

Zapraszamy na rodzinne targi Mamaville już 24.10 do hali wystawienniczej na Obozowej 60.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów