Trzecia edycja „Kropla Na Trawie" na Targu Śniadaniowym

29.07.2016
Trzecia edycja „Kropla Na Trawie" na Targu Śniadaniowym
Fotografia: materiały prasowe

30 lipca na Targu Śniadaniowym, na Żoliborzu na wszystkich  dużych, jak i małych czekać będzie tradycyjnie wiele aktywności i atrakcji!

Zaraz po sobotnim śniadaniu weekend rozpocznie się porządną dawką kulinarnej wiedzy. Od 11:30 do 13:00  odbędzie się bezpłatny pokaz i degustacja, prowadzone przez zwycięzcę ostatniego programu MasterChef – Damiana Kordasa.

Będzie to już ostatnia okazja, aby spotkać się z Damianem i poznać jego inspirujące przepisy, zainteresować dzieci gotowaniem i zachęcić je do poznawania nowych smaków! Wspólnie spróbujemy sił w grze ekologicznej oraz sprawdzimy gibkość i równowagę w grze edukacyjno-ruchowej „Labirynt”. Poziom trudności zabaw dostosowany jest  do wieku graczy.

Przez cały dzień będzie można również konsultować i sprawdzać wady postawy swoich pociech. Zespół rehabilitantów z Instytutu Matki i Dziecka zbada najmłodszych i pokaże im jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia, aby zapobiec wadliwej posturze ciała.

Chociaż strefa „Kropla na trawie” pojawi się po raz ostatni, to strefa recyklingowa Kropli Beskidu będzie obecna przez całe wakacje w różnych lokalizacjach Targu. Każdy, kto przyłączy się do akcji i  przyniesie do punktu recyklingowego przynajmniej trzy dowolne, plastikowe, butelki oraz zrobi sobie fotkę w GIFbudce  otrzyma prezent- niespodziankę… idealny na letnie upały.

Zapraszamy na Targ Śniadaniowy na Żoliborzu w sobotę 30 lipca!

Oceń artykuł

Komentarze

Więcej newsów