"Ratuj się kto rodzi!" w Pomoście 511

26.08.2016
"Ratuj się kto rodzi!" w Pomoście 511
Fotografia: materiały prasowe

Zabawna sztuka "Ratuj się kto rodzi" w wykonaniu Teatru Old Timers Garage odbędzie się już we wtorek 30.08 w Pomoście 511 nad Wisłą.

Letni wieczór, piękny widok na rzekę, leżak, drink i doskonała sztuka! Teatr Old Timers Garage i „Ratuj się kto rodzi!” zamyka cykl najfajniejszego teatru plenerowego – Teatr nad Wisłą w Pomoście 511.

Głównymi bohaterami sztuki są Andy i Roger. Andy to mężczyzna, jeszcze dosyć młody, mający za sobą hulanki i swawole, a przed sobą odpowiedzialność przez duże „O” Wszystko za sprawą przyszłego potomka. I niby wszystko powinno być dobrze, gdyby nie jego najserdeczniejszy przyjaciel, Roger. Błyskotliwy, inteligentny, śmiały, o wielu twarzach wystawiający swojego właściciela na wiele prób.

Andy prowadzi rozmowy ze swoim spersonifikowanym przyjacielem. Wspólnie szukają sposobu, jak poradzić sobie z osamotnieniem, humorami ciężarnej żony i czekającym go ojcostwem. Rolę mentora w tych zagadnieniach pełni sam Roger. W napięciu oczekiwania na potomka pojawia się oczywiście chwila słabości, którą skrzętnie chce wykorzystać Roger, namawiając Andy’ego do „złego”.

Poczynania obu bohaterów to podszyta czarnym humorem komedia, na dnie której kryje się prawda związana z obawami i lekami człowieka mającego sprostać arcyważnemu zadaniu jakim jest ojcostwo. Zabawne dialogi, komiczne sytuacje, błyskotliwe komentarze do spraw damsko-męskich, a do tego fenomenalna wiwisekcja męskiej natury i postrzegania świata przez pryzmat… Rogera. To wszystko sprawia, że ta oryginalna sztuka jest inteligentną rozrywką z drugim dnem. Ucieszy i rozbawi zarówno prawdziwych macho, jak i ortodoksyjne feministki.

Zapraszamy do Pomostu 511 już we wtorek 30.08!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów