Noc Reklamożerców 2016 zawita do Polski już 19 listopada

Paulina Szestowicka 10.11.2016
Noc Reklamożerców 19 listopada 2016 roku
Fotografia: materiały prasowe

Tegoroczna edycja odbędzie się w kinach studyjnych.

Będzie to już 36. edycja Nocy Reklamożerców na Świecie i 24. w Polsce. Na uczestników czeka ponad 400 najlepszych i najgorszych reklam z całego świata oraz towarzysząca im przez całą noc impreza!

Noc Reklamożerców to unikalny event, spektakl złożony wyłącznie z reklam. Obok festiwalu w Cannes to największe międzynarodowe święto reklamy. Organizowana jest od ponad 30 lat, w 40 krajach na świecie. Co roku w polskiej Nocy Reklamożerców bierze udział kilka tysięcy fanów reklamy i dobrej zabawy. Bohaterką trzydziestej szóstej Nocy Reklamożerców jest planeta Ziemia. Reklamodawcy oddają jej hołd poprzez przejmujące przesłania i niesamowite fotografie.  

A oto główne tematy reklamowe najbliższej Nocy… Star Wars, kicz, reality show z gotowaniem w tle, nieco historii reklam, jak co roku oraz Wielka Brytania i Meksyk, jako mistrzowie tegorocznej kreatywności, no i oczywiście gwiazdy filmowe w roli głównej.

Noc Reklamożerców 2016 odbędzie się w tym roku w kinach studyjnych. 19 listopada 2016 roku o godzinie 21.00 zapraszamy do Kina Luna w Warszawie, Kina Muza w Poznaniu i Kina Charlie w Łodzi.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej
Więcej newsów