Najpopularniejsze targi mody dziecięcej Silesia Bazaar Kids odbędą się już po raz trzeci

Paulina Szestowicka 24.10.2016
Silesia Bazaar Kids vol.3
Fotografia: materiały prasowe

Katowickie targi niezależnej mody dziecięcej ruszają 13 listopada 2016 roku.

W niedzielę 13 listopada 2016 roku odbędzie się trzecia edycję targów Silesia Bazaar Kids. Katowickie targi niezależnej mody dziecięcej są największym na Śląsku wydarzeniem w branży niezależnej mody i dizajnu dedykowanym dzieciom i rodzicom.

Na potrzeby Silesia Bazaar Kids vol.3 organizatorzy przygotowali miejsca dla prawie 100 wystawców oferujących polskie produkty dla dzieci. Podczas targów odwiedzający będą mieli możliwość kupić dla swoich pociech nie tylko wyjątkowe ubrania, ale również oryginalne akcesoria i ręcznie robione zabawki. Do wystawienia się na targach zaproszono również producentów oryginalnych mebli, dekoracji i dodatków.

Nie tylko targi

Targi Silesia Bazaar Kids vol.3 z pewnością nie zawiodą rodzin poszukujących modowych inspiracji i pomysłów na przyjemne spędzenie wolnego czasu. Na miejscu prócz przestrzeni targowej zaplanowano również strefę warsztatów dla dzieci i całych rodzin, a także prelekcje i dyskusje dla rodziców zorganizowane wraz z magazynem oMatko! Nie zabraknie Strefy Relaksu z udogodnieniami dla mam z dziećmi oraz strefy Gastro pełnej przysmaków z popularnych, oryginalnych lokali gastronomicznych.

Silesia Bazaar Kids jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie polskimi, unikatowymi produktami dla dzieci. Już na stałe wpisała się w kalendarz najpopularniejszych wydarzeń organizowanych na Śląsku.

Trwają zapisy dla wystawców. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie silesiabazaar.pl/kids oraz na stronie wydarzenia na Facebooku facebook.com/silesiabazaar.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej
Więcej newsów