Koncert Mai Kleszcz w Stacji Mercedes

16.08.2016
Koncert Mai Kleszcz w Stacji Mercedes
Fotografia: materiały prasowe

19 sierpnia w Stacji Mercedes na warszawskim Powiślu wystąpi Maja Kleszcz – utalentowana artystka o niepowtarzalnej barwie głosu.

Maja Kleszcz od dziecka nasiąkała dźwiękami z najwyższej półki. Blues, jazz, reggae stanowiły jej codzienność. Ten rodzaj filozofii śpiewu, charakterystyczny dla nieskrępowanych, szczerych wypowiedzi, ukształtował jej wrażliwość wokalną.

Artystka przez wiele lat współtworzyła Kapelę ze Wsi Warszawa. Odkąd wybrała inną muzyczną drogę, dała się poznać głównie z interpretacji piosenek w ramach projektu Maja Kleszcz & incarNations, jest także laureatką wyróżnienia Przeglądu Piosenki Aktorskiej.

Wyobraźnia i potrzeby artystyczne Mai są ogromne i często wykraczają poza idee „piosenki”. Kleszcz to eksperymentatorka. Podczas 36 Przeglądu Piosenki Aktorskiej odbyła się premiera jej koncertu – spektaklu, pt. „Eremita”. Dzieło Mai to solowa opowieść o odosobnieniu i samotności, w której nie pada ani jedno słowo,  całość emocji zawiera się bowiem w głosie.

Barwa głosu Mai i jej wielki talent uwodzą słuchaczy. Goście letniego pawilonu przekonają się o tym już 19 sierpnia w Stacji Mercedes.              

Oceń artykuł

Komentarze

Więcej newsów