Każdy, kto szuka idealnego pomysłu na jesień, właśnie go znalazł. Rusza Kiermash vol. VII

Paulina Szestowicka 06.10.2016
Kiermash vol VIII w Krakowie
Fotografia: materiały prasowe

Krakowskie targi mody i designu odbędą się już 8 i 9 października 2016 roku w  Muzeum Inżynierii Miejskiej.

Kiermash vol. VII jest skierowany do wszystkich osób, które szukają dobrego pomysłu na jesień. Targi mody niezależnej i dizajnu użytkowego Kiermash | Jesień w Muzeum odbędą się 8 i 9 października w Krakowie.

Organizatorzy tej jednej z najbardziej znanych modowych inicjatyw Krakowa, zapraszają do niezwykłej przestrzeni Muzeum Inżynierii Miejskiej. Podczas VII edycji po raz kolejny będzie można spotkać polską modę niezależną, dizajn, akcesoria i strefę gastro. Krakowianie, i nie tylko, przez dwa dni będą mogli zobaczyć, przymierzyć i kupić ubrania młodych projektantów - będziemy mogli wybierać spośród 60 polskich marek.

Kiermash to przedsięwzięcie szczególnie ważne dla nas, z każdą edycją przekonujemy się także, że równie ważne jest ono dla mieszkańców Krakowa. Wiemy, że dzięki takim targom konsument może zbliżyć się do marek, znanych niejednokrotnie tylko z Internetu. U nas jest szansa, żeby zobaczyć i przymierzyć - mówią Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan, inicjatorzy imprezy. - Bardzo dużą wagę przykładamy również to handlu fair trade. Wierzymy, że nikt nie został wykorzystany przy lokalnej produkcji. Kiermash to również spotkanie. Spotkanie miasta z modą, spotkanie dawno niewidzianych znajomych i przyjaciół, czy nowych, zupełnie nieznanych osób.

Kiermash to wyjątkowe wydarzenie, które śladami Warszawy, Łodzi, Katowic, czy Berlina łączy młodych artystów z klientami w Krakowie. Na skalę światową nie jest to wydarzenie innowacyjne, ale na skalę małopolską, jak najbardziej. Przed Kiermashem w Krakowie nie było targów ukierunkowanych bezpośrednio na modę. 

Kiermash vol. VII | Jesień w Muzeum odbędzie się 8 i 9 października 2016 roku w godzinach od 11.00 do 19.00 w Muzeum Inżynierii Miejskiej przy ul. Św. Wawrzyńca 15 Kraków. Wstęp jest bezpłatny.

Kiermash vol. VII
Fotografia: materiały prasowe
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej
Więcej newsów