Bovska jedzie w trasę koncertową. Kaktus Tour rusza 6 października

Joanna Kulasza 27.09.2016
Bovska
Fotografia: East News

Artystka odwiedzi dziesięć miast i możemy być pewni, że każdy z koncertów będzie niesamowitym przeżyciem.

Bovska to zdecydowanie jedno z największych muzycznych objawień tego roku. Wokalistka 6 października 2016 rozpocznie trasę koncertową i odwiedzi dziesięć miast w Polsce. Radio ZET Chilli objęło trasę Kaktus Tour patronatem medialnym.

Bovska to młoda wokalistka, która wyjątkowo szybko i skutecznie zdobyła serca słuchaczy. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty "Kaktus" wyprzedał się w dwa dni, a jej utwory jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w Internecie, gdzie dotychczas odtworzono je ponad 8 milionów razy. Artystka jest współautorką swojej debiutanckiej płyty, którą stworzyła z Janem Smoczyńskim. Popularność zdobyła dzięki piosence "Kaktus". Ten utwór stał się motywem przewodnim czołówki serialu stacji TVN "Druga Szansa".

Bovska ma już za sobą występy na najważniejszych Festiwalach w kraju: Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Slot Art. Festiwal i Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Wokalistka od początku zaskakuje swoim wyrazistym, rozpoznawalnym wizerunkiem scenicznym. Oprawa wizualna jej projektu jest dopracowana do granic możliwości: od konceptualnego wydawnictwa, poprzez stronę internetową i serię kameralnych nagrań, aż po imponujące muzycznie i scenograficznie koncerty.

Możemy mieć pewność, że równie wyjątkowa będzie jej jesienna trasa Kaktus Tour.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej
Więcej newsów