#BlueNight już 23 września!

Joanna Kulasza 19.09.2016
#BlueNight już 23 września!
Fotografia: materiały prasowe

Klubową sceną zawładną muzycy młodego pokolenia. 23 września zapraszamy do warszawskiego klubu LOFT44 na jedyną w swoim rodzaju imprezę muzyczną - #BlueNight.

na scenie zobaczymy zespoły BOKKA, DIVINES, The KDMS, FLIRTINI oraz Julię Marcell. Ten elektryzujący line-up gwarantuje świetną zabawę. Fani mogą być pewni, że na setlistach znajdą się największe hity artystów oraz sporo premierowego materiału.

Na scenie z pewnością nie zabraknie różnorodności, dzięki nieszablonowym pomysłom oraz artystycznemu podejściu do muzyki każdego z wykonawców. Bokka to świetnie oceniany
w polskiej i zagranicznej prasie zespół, od początku działający incognito. Artyści występują w maskach, by skierować naszą uwagę na to, co jest dla nich najważniejsze – na swoją muzykę. Duet Divines korzeniami sięga natomiast do lat osiemdziesiątych, a w swej twórczości czerpie z elektronicznego popu. Zespół obecnie pracuje nad swoim pierwszym krążkiem, zaplanowanym na drugą połowę 2016 roku.

Również wydający właśnie debiutancką płytę duet The KDMS łączy hipnotyczny rytm z uzależniającą popową melodią i mądrym tekstem, co bywa rzadkim osiągnięciem w dzisiejszym świecie stereotypowej muzyki klubowej. Ich single na pewno mogą się podobać dłużej niż jeden sezon, z powodzeniem łącząc specyficzny rodzaj słowiańskiej wrażliwości z typowo brytyjskim wyrafinowaniem i poczuciem humoru. Wśród artystów na scenie nie zabraknie również Julii Marcell, która sama pisze, śpiewa i gra swoją muzykę. Jej płyta „Proxy” w konwencji popowej piosenki jest pełna obserwacji na temat otaczającego świata. Line-up wydarzenia zamyka producencko-DJski duet Flirtini, występujący na festiwalach i scenach klubowych w całej Polsce.

Podczas #BlueNight niezapomniane emocje rodzą niezwykłe wspomnienia. Impreza odbędzie się w piątek, 23 września, w warszawskim klubie LOFT44.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej
Więcej newsów