Seks po polsku, czyli przedstawiamy obyczajowość seksualną Polaków

12.09.2016 09:59
Fotografia: Pixabay
Seks po polsku, czyli przedstawiamy obyczajowość seksualną Polaków

Z badań wynika, ze kochamy się coraz krócej. Statystycznie długość stosunku seksualnego wynosi 13 minut. Dokąd się nam tak spieszy? Skąd to wynika? Czy zdrada stała się czymś normalnym? Tłumaczy prof. Zbigniew Izdebski. 

W swoich audycjach Hania Rydlewska wielokrotnie odwoływała się do badań nad seksualnością Polaków prowadzonych przez profesora Zbigniewa Izdebskiego. W tym roku z okazji 40tej rocznicy wydania kultowej „Sztuki kochania” Michaliny Wisłockiej, odbyła się konferencja podczas której profesor zaprezentował wstępny raport zatytułowany „Wybrane aspekty obyczajowości seksualnej Polaków”. Pełne wyniki tego raportu będą opublikowane w styczniu, ale my już teraz uchylimy rąbka tajemnicy. O seksie po polsku Hania Rydlewska rozmawiała ze swoim gościem, który był sam prof. Zbigniew Izdebski.

"

W ostatnich latach bardzo wzrosła świadomość seksualna kobiet. Zawdzięczamy to, przede wszystkim kolorowym czasopismom dla kobiet. Rubryki poświęcone seksualności w sposób bardzo znaczący wyposażyły kobiety w wiedzę, dzięki czemu są bardziej świadome. 

"

Co skrywają Polacy w temacie seksualności, zdradza prof. Zbigniew Izdebski w rozmowie z Hanią Rydlewską.