Zwiastun "Gry o tron" bije rekordy popularności. Wszyscy chcą wiedzieć, co przyniesie nowy sezon

Roksana Orlicka 12.03.2019
Kadr z serialu "Gra o tron"
Fotografia: Instagram/@just_burn_it6

Fani odliczają dni do premiery 8. sezony serialu "Gra o tron". Zwiastun zapowiadający nowe odcinki bije rekordy popularności!

Fabuła ostatniego sezonu serialu "Gra o tron" jest pilnie strzeżona. Fani snują domysły na temat losów ulubionych bohaterów, ale żadne teorie nie zostały potwierdzone przez twórców serialu. W internecie pojawiło się jedynie oficjalne źródło - zwiastun 8. sezonu "Gry o tron", który bije rekordy popularności na YouTube. W zaledwie sześć dni wyświetlono go ponad 40 milionów razy, a ta liczba wciąż rośnie.

Zobacz także: "Gra o Tron" 8 już niedługo w HBO! Wszystko, co powinieneś wiedzieć o finałowym sezonie serialu

Rekordowy zwiastun "Gry o tron" 

Każdy fan "Gry o tron" chciałby się dowiedzieć, co przyniesie ostatni sezon ich ulubionego serialu. Zwiastun nie zdradza zbyt wiele, a mimo to wyświetlono go rekordową liczbę razy!

Pierwszy odcinek 8. sezonu "Gry o tron" zostanie wyemitowany 15 kwietnia na HBO. Producenci chcieli się zabezpieczyć przed wyciekiem fabuły, dlatego nawet aktorzy nie są pewni, co wydarzy się w scenach, w których nie brali udziału. Do tej pory udostępniono trzy zapowiedzi, które łącznie wyświetlono ponad 80 milionów razy. To rekord, bo jeszcze nigdy wcześniej żaden serial nie cieszył się tak dużym zainteresowaniem internautów. 

Zobacz także: "Gra o Tron" 8: do sieci wyciekł opis pierwszego odcinka!

Podano długość odcinków "Gry o tron"

Zapowiedziano sześć odcinków 8. sezonu "Gry o tron". Producenci podali, że pierwsze trzy odcinki będą trwały godzinę, a trzy ostatnie aż 80 minut. Jak podaje Onet - by uniknąć przecieków fabuły, powstało kilka alternatywnych wersji finału serialu, twórcy wymyślili też sposób na ochronę przed niechcianymi dronami. 

Będziecie oglądać nowy sezon "Gry o tron"?

Zobacz także: "Gra o Tron": nowa zapowiedź i plakat 8. sezonu robią wrażenie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów