Zosia Zborowska dementuje plotki o ciąży. I dodaje: "nie robiłabym postu"

Łucja Siennicka 11.09.2019
Zosia Zborowska
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona są świeżo upieczonym małżeństwem! Para pobrała się krótko po zaręczynach, dlatego w internecie pojawiły się plotki o rzekomej ciąży aktorki. Jeszcze większe domysły pojawiły się po wymownym komentarzu jej siostry.

Zosia Zborowska jest w związku małżeńskim z siatkarzem Andrzejem Wroną. Aktorka i sportowiec poznali się w zeszłym roku, a zaręczyli w maju. Ich ślub był utrzymywany w tajemnicy, ceremonia odbyła się w połowie sierpnia i została udokumentowana przez znanych znajomych pary. Od jakiegoś czasu pojawiają się plotki o rzekomej ciąży aktorki. Wszystko wskazuje na to, że to informacje wyssane z palca. 

Zosia Zborowska jest w ciąży? Gwiazda odpowiada!

Zosia Zborowska jest córką znanej aktorskiej pary: Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej. 32-latka cieszy się dużą popularnością w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym i zdjęciami adoptowanego pieska. 

Trzeba przyznać, że związek Zborowskiej i Wrony jest bardzo medialny. Nic dziwnego, że pojawiły się plotki o rzekomej ciąży. Nasiliły się one po wymownym komentarzu siostry Zosi. 

Zborowska umieściła na Instagramie zdjęcie, którym świętowali debiut na wspólnej fotografii. 

Następne zrobicie 17 lutego 2020 tuż po porodzie - skomentowała Hania.

Internauci zaczęli snuć teorie na temat tego, w którym miesiącu ciąży jest Zosia. Celebrytka zdementowała jednak te plotki na InstaStories.

Chciałabym was bardzo przeprosić w imieniu mojej siostry, ale w swoim też. Prawda jest taka, że nie jestem w ciąży, to był głupi żart. Nie wiem, co strzeliło Hance do głowy, ale jestem na Dąbrowskiej, więc nie robiłabym postu, gdybym była w ciąży. Naszym mamom zaczęto już składać gratulacje, taka niefajna sytuacja z tego powstała. Także powtórzę po raz ostatni- nie jestem w ciąży, nie kłamię! - wyjaśniła.

Dieta Dąbrowskiej jest niezwykle restrykcyjna. Jest złożona jedynie z surowych warzyw i owoców

Uwierzyliście w to, że Zosia jest w ciąży?

Zobacz także: Ewa Minge skomentowała małżeństwo Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Padły wzruszające słowa

Marzysz o imprezie z celebrytami? Zobacz, z kim powinieneś się na nią wybrać!

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów