Znajoma Michała Szpaka weźmie udział w "The Voice of Poland"? Fani zauważyli ją w zwiastunie!

Łucja Siennicka 04.09.2019
Michał Szpak
Fotografia: Piotr Matusewicz/East News

Michał Szpak jest jednym z jurorów popularnego programu "The Voice Of Poland". Okazuje się, że w 10. edycji wystąpi jego dobra znajoma! Zauważyli to internauci.

Program "The Voice Of Poland" jest bardzo popularny. Tej jesieni będzie można oglądać 10. edycję programu, którego zadaniem jest wyłonienie talentów wokalnych.

Dzięki temu programowi popularność zyskały takie gwiazdy jak Natalia Nykiel, Sarsa czy Rafał Brzozowski. W sieci pojawił się zwiastun nowego sezonu "The Voice Of Poland".

Internauci zauważyli, że weźmie w nim udział dobra koleżanka Michała Szpaka, który jest jurorem programu.

Koleżanka Michała Szpaka w "The Voice Of Poland"

Michał Szpak jest prawdopodobnie jedną z najbardziej wyrazistych postaci w polskiej muzyce. Do tego może się pochwalić oryginalnym głosem i niezwykłym talentem

Od kilku lat muzyk zasiada w fotelu jurorskim programu "The Voice Of Poland", gdzie szuka młodych talentów. Warto wspomnieć, że doprowadził do zwycięstwa Martę Gałuszewską.

W tym sezonie towarzyszyć mu będą Baron i Tomson, Margaret oraz Kamil Bednarek. Udostępniono zwiastun 10. sezonu "The Voice Of Poland".

Czujni internauci zauważyli, że w pewnym momencie w zwiastunie widać Violet Oliferuk. Wokalistka jest znana w social mediach, wcześniej próbowała swoich sił w programie "Top Model".

Co ciekawe, jest ona bliską znajomą Michała Szpaka. Wokalistka na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, ale z Michałem zna się od wielu lat. W jednym z wywiadów wyznała, że mieli iść wspólnie do programu "X Factor"

Myślicie, że Michał rozpozna głos koleżanki?

Zobacz także: Margaret i Szpak kłócą się na planie "The Voice"? Wokalistka zdradza, jak jest naprawdę

Marzysz o tym, żeby wystąpić w klipie? Sprawdź, do której piosenki być pasował/pasowała?

Kadr z teledysku "Miłość w Zakopanem"
Rozwiąż quiz

Sprawdź, w którym teledysku powinieneś wystąpić?

Kadr z teledysku "Miłość w Zakopanem"

1. Który z tych gatunków muzycznych podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów