Agnieszka Woźniak-Starak wyznała, dlaczego nie poprowadzi "Ameryka Express". Powód?

Hanna Skowron 31.01.2019
Agnieszka Woźniak-Starak
Fotografia: Instagram/@aga_wozniak_starak

To już pewne! Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi kolejnej edycji "Ameryka Express". Prezenterka podała powód!

O tym, że Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi najnowszej edycji programu "Ameryka Express" mówi się od dawna. Wszystko zaczęło się po emisji dziesiątego odcinka poprzedniej serii popularnego programu. Chodziło wtedy o konkurencję, w której uczestnicy mieli za zadanie zmusić do pocałunku obce osoby. Agnieszka Woźniak-Starak przeprosiła za ten odcinek, tłumacząc, że nie ma nic wspólnego z wymyślaniem zadań dla celebrytów, biorących udział w programie.

Wstyd mi za 10. odcinek programu Ameryka Express. I dlatego dziś z przykrością stawiam sobie pytanie, czy powinnam ten program nadal prowadzić? Przyjmuję wszystkie zarzuty, zgadzam się z nimi i ze swojej strony mogę powiedzieć jedynie PRZEPRASZAM - pisała wtedy na Instagramie.

Woźniak-Starak dodała, że poważnie zastanawia się nad tym, czy powinna prowadzić program. Jak widać, podjęła już decyzję...

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi programu "Ameryka Express"

Agnieszka Woźniak-Starak oficjalnie potwierdziła, że nie będzie już prowadzącą "Ameryka Express". Powodem miał być angaż w innym programie TVN - "Big Brotherze".

Stanęłam więc przed wyborem, który wbrew pozorom wcale nie był taki trudny, bo lubię zmiany, nowe wyzwania i telewizję na żywo, dlatego wygrał "Big Brother". - powiedziała Woźniak-Starak.

Dyrektor programowy stacji TVN, Edward Miszczak, potwierdził to w rozmowie z Wirtualną Polską. Podobno wciąż nie znaleziono osoby, która mogłaby zastąpić Agnieszkę Woźniak-Starak w "Ameryka Express". Przypominamy, że Woźniak-Starak była prowadzącą dwóch edycji "Azja Express" oraz "Ameryka Express".

Agnieszka poprowadzi "Big Brothera", dlatego nie ma możliwości, aby poprowadziła też drugi format. Nagrania do obu formatów pokrywają się. - powiedział Miszczak.

Kogo widzielibyście na miejscu Agnieszki Woźniak-Starak w "Ameryka Express"?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów