Wiktoria Gabor to następczyni Roksany Węgiel. Kto stoi za jej sukcesem? Nie jesteśmy zaskoczeni!

Łucja Siennicka 09.10.2019
Wiktoria Gabor
Fotografia: Artur Zawadzki/ REPORTER

Wiktoria Gabor ma zaledwie 12 lat, ale wszystko wskazuje na to, że już niedługo będzie kolejną gwiazdą! Nastolatka będzie reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2019. Nie zgadniecie, kto stoi za jej sukcesem!

Wiktoria Gabor ma dopiero 12 lat, a już może się pochwalić talentem wokalnym. Widzowie poznali ją w programie "The Voice Kids", gdzie zajęła 2. miejsce. Nastolatka urodziła się w Niemczech, mieszkała również w Wielkiej Brytanii, obecnie jej domem jest Kraków. Wiktoria będzie reprezentantką Polski podczas Eurowizji Junior 2019. 

Wiktoria Gabor reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2019

Gabor występuje obecnie pod pseudonimem Viki Gabor. Artystkę wspiera wiele osób - jej profil na Instagramie obserwuje już prawie 50 tysięcy użytkowników. Nastolatka zaprezentuje podczas Eurowizji Junior 2019 piosenkę "Superhero".

Dużo mówi się o tym, że młodziutka Wiktoria może powtórzyć sukcesy Roksany Węgiel. Warto wspomnieć, że młodziutka wokalistka współpracuje z osobami, które pomogły Roksanie zwyciężyć konkurs. 

Autorami piosenki "Superhero" są Lanberry i Patryk Kumór. Ten duet stworzył również słynną piosenkę "Anyone I Want To Be", która doprowadziła Węgiel do zwycięstwa i przyniosła jej rozpoznawalność.

Tegoroczna edycja konkursu Eurowizji Junior odbędzie się 24 listopada w Gliwicach

Jak wam się podoba utwór "Superhero"?

Zobacz także: Mocne wyznanie Roksany Węgiel u Wojewódzkiego. "Uciekłam z koleżanką z domu" 

Lubisz koncerty? Sprawdź, które festiwale muzyczne są najlepsze!

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów