Camila Cabello spotyka się ze znanym muzykiem? Fani uważają, że zakochali się na planie teledysku

Łucja Siennicka 05.07.2019
Camila Cabello
Fotografia: Instagram/@camila_cabello

Camilę Cabello i Shawna Mendesa łączy coś więcej niż wspólna praca? Tak uważają fani i mają na to dowody!

O tym duecie jest ostatnio głośno! Shawn Mendes i Camila Cabello spotkali się w studiu. Z tej współpracy powstał utwór "Senorita", który ma szansę zostać przebojem tego lata!

Piosenka jest niezwykle popularna, szczególnym zainteresowaniem cieszy się teledysk. Można w nim zobaczyć odważne sceny zbliżenia między muzykami. Fani zastanawiali się, czy coś nie jest na rzeczy.

Przeprowadzili śledztwo, na podstawie którego można stwierdzić, że łączy ich coś więcej, niż wspólna praca.

Shawn Mendes i Camila Cabello są parą? Fani nie mają wątpliwości!

Mendes i Cabello znają się od lat i nie pierwszy raz spotkali się w studiu nagraniowym. W 2015 roku wydali utwór "I Know What You Did Last Summer". Tym razem ich wspólna piosenka jest prawdziwym hitem.

"Senorita" to utwór, który łączy wrażliwość Mendesa z charyzmą latynoskiej wokalistki. Do tego utwór jest bardzo rytmiczny i ma chwytliwy refren. Być może to sprawiło, że teledysk do piosenki obejrzano już ponad 168 milionów razy!

Czy na ten wynik mają wpływ plotki o rzekomym romansie pary? Z pewnością! Emocje podsyca również intymny teledysk, w którym aż iskrzy od emocji! Dodatkowo Camila rozstała się niedawno ze swoim partnerem.

Fani od jakiegoś czasu szukają dowodów na to, że Shawn i Camila spotykają się nie tylko po to, żeby porozmawiać o muzyce.

Po internecie krążą zdjęcia i filmiki, na których widać, że para czuje się w swoim towarzystwie bardzo swobodnie i trzyma się blisko.

Ostatnio widziano ich na imprezie zorganizowanej z okazji 4 lipca, czyli święta Niepodległości w USA. Dzień wcześniej zostali przyłapani przez paparazzi na spacerze. Para trzymała się za ręce.

Lubicie ich wspólny utwór? 

Zobacz także: Europa ma własny Fyre Festival! Mieli zagrać Cardi B, Migos czy A$AP Rocky, ale impreza nie odbyła się

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów