Wielcy nieobecni! TVN zabronił im przyjść na bal?

Julita Buczek 16.09.2018
Rozenek-Majdan nie pojawiła się na balu
Fotografia: Instagram @m_rozenek

Kto jeszcze nie przyszedł na bal?

Bal Fundacji TVN to jedno z ważniejszych wydarzeń, które organizowane jest cyklicznie przez stację. Pojawiają się tam najbardziej cenione nazwiska, by wspólnie wesprzeć fundację.

Kto nie pojawił się na Balu Fundacji TVN?

Podobno Kinga Rusin oraz Małgorzata Rozenek-Majdan dostały zakaz przyjścia na bal. Powodem miała być kłótnia w social mediach, która trwała od kilku dni. Nic nie wskazywało na to, aby mogłoby ich zabraknąć. Jednak, kiedy Kinga Rusin opublikowała na swoim Instagramie informacje, że jednak nie przyjdzie, wszystko stało się jasne. To bardzo dziwne, ponieważ dziennikarka miała prowadzić całą galę.

Dziś wielki dzień dla dzieci, podopiecznych Fundacji TVN Nie Jesteś Sam - doroczny, charytatywny Bal. Prawdopodobnie ze względów osobistych nie będę w nim uczestniczyć, choć przygotowałam piękną suknię. Ale już teraz przekazuję na rzecz Fundacji 50 tys złotych. Jestem z Wami sercem i myślami. Pobijcie znów rekord licytacji! Życzę wszystkim wspaniałej zabawy. - pisze pod zdjęciem Rusin.

Oprócz wyżej wspomnianych Pań na balu zabrakło Joanny Krupy, Kuby Wojewódzkiego, Marcina Prokopa oraz Doroty Wellman. Prezenterka miała podobno już wybraną kreację na tę specjalną okazję! Nie wiadomo więc, dlaczego nie przyszła.

Zobacz także: Ci faceci to najgorsi mężowie! 5 znaków zodiaku, które należy omijać szerokim łukiem

Rekordowa suma zebrana na balu

Bal TVN zgromadził w tym roku rekordową kwotę. Dochód z biletów i wszystkich licytacji przekroczył 2,5 miliona złotych!

Jak wyglądały gwiazdy, które pojawiły się na balu?

Oczywiście ci, którzy pojawili się na balu, nie zapomnieli o wykonaniu obszernych relacji. Zobaczcie, jak prezentowały się gwiazdy, które uczestniczyły w uroczystości.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów