Violetta Arlak już tak nie wygląda! Aktorka schudła ponad 20 kilogramów

Łucja Siennicka 10.10.2019
Violetta Arlak
Fotografia: Piotr Fotek/REPORTER

Violetta Arlak przeszła na dietę, a jej efekty są niesamowite! Serialowa Halinka z "Rancza" wygląda zjawiskowo. Aktorce udało się zrzucić ponad 20 kilogramów. 

Violetta Arlak jest jedną z najbardziej lubianych aktorek serialowych. Widzowie kojarzą ją głównie z serialu "Ranczo". Arlak jest bardzo charakterystyczna - znana z ciekawej barwy głosu i burzy blond włosów. W ostatnich miesiącach 51-latka przeszła dużą metamorfozę i sporo schudła. Wygląda naprawdę pięknie!

Violetta Arlak schudła ponad 20 kilogramów

Violetta Arlak jest bardzo aktywna zawodowo. Od wielu lat pojawia się na ekranach polskich telewizorów. Aktorka regularnie występuje także w teatrze, a jej praca wielokrotnie została nagradzana.

Aktorka kilka lat temu bardzo się zawzięła i postanowiła zadbać o swoje zdrowie. Przeszła na dietę, której się konsekwentnie trzyma. 

51-latka przyznaje, że ma zdrowe podejście do walki z kilogramami. Trzeba przyznać, że jej wysiłek można zobaczyć gołym okiem. Wygląda rewelacyjnie!

Czuję się z tym doskonale, chociaż nie stało się to natychmiast. 10 lat temu powiedziałam kilogramom: stop! Od tamtej pory nie zapraszam zbyt często gości do domu, bo wtedy wypadałoby coś ugotować. A ja nie chcę, żeby jedzenie było głównym powodem spotkań towarzyskich. Dlatego zdecydowanie wolę kawiarnie - powiedziała w wywiadzie dla Pomponik.pl.

Aktorka przyznała, że nabrała ochotę na zmiany po tym, gdy skończyło się "Ranczo"

Zaczęłam od dobrej dietetyczki, a potem był "Taniec z Gwiazdami", dzięki któremu jeszcze troszkę schudłam - wyznała.

Arlak dodaje, że jest bardzo konsekwentna, jeśli chodzi o dbanie o sylwetkę. Aktorka zachęca kobiety do tego, żeby akceptowały siebie.

Jak wam się podoba w nowym wydaniu?

Zobacz także: Cezary Pazura pokazał najmłodszą córkę! "Rity mina bezcenna"

Jedzenie ma duży wpływ na nasze zdrowie. Sprawdź, jak się zdrowo odżywiać!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów