Viola Kołakowska nie popiera strajku nauczycieli."To wszystko dzieje się kosztem dzieci"

Hanna Skowron 15.04.2019
Viola Kołakowska
Fotografia: Instagram/@violakolakowska

Viola Kołakowska wyznała na Instagramie, co myśli o strajku nauczycieli. Uważa, że wszystko odbywa się kosztem dzieci. Jakie są jej argumenty?

Strajk nauczycieli rozpoczął się 8 kwietnia i podzielił Polaków. Wiele osób wspiera nauczycieli m.in. podczas zorganizowanych w całej Polsce zgromadzeń. Co ciekawe - swoją opinią na ten temat podzieliło się wielu artystów, aktorów i celebrytów. Maria Sadowska postanowiła nawet zorganizować koncert, który ma być wyrazem wsparcia dla nauczycieli.

Natomiast Viola Kołakowska z wielką odwagą opowiedziała o tym, dlaczego uważa, że strajk odbywa się w nieodpowiednim momencie.

Viola Kołakowska o strajku nauczycieli

Viola Kołakowska jest aktorką, modelką oraz stylistką programu "Dzień dobry TVN". Prywatnie jest mamą dwójki dzieci - Leny i Leona. Kołakowska wyznała, że nie zgadza się ze strajkiem nauczycieli, bo... uderza on w dobro dzieci. 

Nie maja zajęć, szkoły i obowiązku... - wylicza Kołakowska.

Kołakowska twierdzi, że strajkujący nauczyciele dali zły przykład dzieciom. 

Strajk nauczycieli... Kolejna akcja pod którą można się zareklamować, podpromować, pokazać jacy jesteśmy społecznie zaangażowani i koniecznie pokazać, że mamy coś do powiedzenia na każdy temat - napisała na Instagramie.

Kołakowska uważa, że nauczyciele mają prawo do godnych zarobków, ale dotyczy to również innych grup zawodowych w Polsce. 

Czy ktoś jednak pomyślał, że wszystko dzieje się kosztem naszych dzieci, które w tym momencie są totalnie pominięte? - pytała Kołakowska.

Viola Kołakowska uznała, ze strajk w czasie egzaminów to egoizm. 

Aktorka zastanawia się również nad tym, jak będzie wyglądał powrót dzieci do szkoły.

I co później?? Szybko, byle jak, byleby zdążyć ze sprawdzianami, kartkówkami i przerobieniem materiału...Ich nikt nie zapyta, czy dadzą radę, maja dać i koniec... -zauważyła.

Internauci o poście Kołakowskiej na temat strajku nauczycieli

Pod postem Kołakowskiej znalazło się wiele komentarzy. Niektórzy zaatakowali aktorkę.

Może to Pani nie ma prawa się wypowiadać, bo strajk jest dla Pani po prostu uciążliwy - napisała internautka.

Post skomentowały też osoby, które poparły Violę Kołakowską.

Jak najbardziej popieram Panią. Wszyscy się cieszą bo dzieci maja wolne itd .... Nikt nie pomyśli, żee za chwile będą musiały nadrobić materiał, zrealizować program w krótkim czasie i być możne będą dzieci musiały chodzić w soboty do szkoły lub będą miały skrócone wakacje. Tragedia - napisała obserwatorka Violi.

Jakie jest wasze zdanie w tym temacie?

Zobacz także: Kasia Nosowska pokazała mamę. Fani: "Absolutnie cudowne!"

Młoda matka przytula swoją córkę.
Rozwiąż quiz

Czy jesteś nadopiekuńczą mamą?

Młoda matka przytula swoją córkę.

1. Twoja najmłodsza pociecha jest:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów