Ujawniono imię córeczki Kasi Tusk. Ma piękną symbolikę! Oznacza między innymi niewinność i nadzieję

Łucja Siennicka 10.10.2019
Kasia Tusk
Fotografia: Instagram/@makelifeeasier

Kasia Tusk jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Od wielu lat prowadzi popularnego bloga, jednak bardzo dba o swoją prywatność. Blogerka została mamą na początku stycznia. Dopiero teraz poznaliśmy imię jej córeczki.

Kasia Tusk jest córką znanego polityka. Jednak mimo to obrała zupełnie inny kierunek i od kilku lat konsekwentnie prowadzi bloga. 32-latka ma wierne grono fanek, które niecierpliwie czekają na kolejne wpisy.

Tusk jest również popularna na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 300 tysięcy użytkowników. W styczniu Kasia została mamą. Dopiero teraz wyszło na jaw, jak ma na imię jej córeczka.

Córeczka Kasi Tusk ma piękne i symboliczne imię! 

Kasia Tusk jest mamą kilkumiesięcznej dziewczynki. Do tej pory bardzo chroniła jej prywatność i nie udostępniła wizerunku. Kilka dni temu jej dziadek, Donald Tusk, pokazał zdjęcie wnuczki. 

Fotografia została wykonana podczas wizyty Tusków w Watykanie, gdzie spotkali się z papieżem Franciszkiem

To rzadki widok, bo chociaż Kasia jest aktywna w internecie, to nie opowiada o swoim życiu domowym. O jej ślubie dowiedzieliśmy się dopiero kilka lat później.

Dopiero teraz wyszło na jaw, jak ma na imię córeczka Kasi. To nietypowy wybór, do tego ma symboliczne znaczenie. Imię wywodzi się ono z łaciny i symbolizuje czystość, niewinność oraz nadzieję

Myślicie, że Kasia zacznie udostępniać zdjęcia córeczki?

Zobacz także: Kasia Tusk w najmodniejszych kozakach z Zary. Idealne na jesień!

Kasia Tusk ma świetny styl. Sprawdź, jakie sukienki są w modzie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów