Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski opowiedzieli o tym, jak się przygotowują do rodzicielstwa

Łucja Siennicka 06.09.2019
Sylwia Przybysz i Jan Dąborowski
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski niedługo zostaną rodzicami. Popularna para zdradziła, jak przygotowuje się do nowej roli.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zyskali popularność w internecie, dzięki dodawaniu filmików na YouTube. Para niedawno ogłosiła, że ich życie całkowicie się zmieni. 21-letnia Sylwia jest ciąży! Co więcej, to temat, którym chętnie dzielą się ze swoimi fanami w internecie. Tym razem opowiedzieli, jak przygotowują się do rodzicielstwa. 

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski o rodzicielstwie

Przybysz i Dąbrowski zapowiadają, że rodzicielstwo było ich marzeniem. Teraz w rozmowie z Jastrząb.Post opowiedzieli o tym, jak przygotowują się do nowej roli i jakie mają wyobrażenia. 

Jak przystało na prawdziwego ojca, ciąża odbija się także na mnie. Pozdrawiam wszystkich ojców na świecie, już wiem skąd te brzuszki - powiedział Jan.

Para zdradziła również, że już planuje urządzenie pokoju dla dziecka. Będzie on utrzymany w białych kolorach. Para wyznała, że dopiero na samym końcu dobiorą dodatki w kolorze różowym lub niebieskim.

Zrobimy to na samym końcu, bo na własnej skórze poczuliśmy, co to znaczy zmiana płci w trakcie. Non stop się zmienia, jeszcze niedawno mieliśmy gotowe imię, a po chwili zmiana i zaskoczenie. Tak więc jeszcze czekamy z pokoikiem, bo może w trakcie się jeszcze zmienić ta płeć - tłumaczą.

YouTuberzy wyznali, że wybrali już kilka imion dla dzieci. Dodali, że niektóre z propozycji się pokrywają. 

Nie chcemy na razie zdradzać, bo sami jesteśmy ciekawi, co to tak naprawdę będzie. Ale z racji moich upodobań muzycznych możemy się domyślać, że Krzysztof od Krawczyka i Maryla od Rodowicz - wyjaśnił Jan.

Śledzicie Jana i Sylwię w mediach społecznościowych?

Zobacz także: Fani krytykują ciążową stylizację Kasi Warnke. W jej obronie stanęła Sara Boruc

Marzysz o tym, żeby zostać mamą? Sprawdź, jak sobie poradzisz w tej roli!

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, jaką mamą będziesz w przyszłości

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.

1. Czym dla ciebie jest praca?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów