Krzysztof Rutkowski bierze ślub. Jakie życzenie ma para młoda?

Adrianna Kubiak 13.08.2019
Krzysztof Rutkowski i Maja
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Już w tę sobotę Krzysztof wraz ze swoją wybranką staną na ślubnym kobiercu. Wyciekła treść zaproszenia. Jakich prezentów oczekują zakochani?

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich już w sobotę zostaną małżeństwem. Szczęśliwa para wysłała do swoich gości zaproszenia, a w nich prośbę. Zamiast tradycyjnych kwiatów, zakochani zażyczyli sobie butelkę alkoholu. Jak idą przygotowana do wesela?

Zobacz także: Edyta Górniak ustawiła nową tapetę w telefonie. To zdjęcie znanego muzyka!

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich – przygotowania do ślubu

W 2017 roku znany detektyw podczas jednego z programów na żywo w spektakularny sposób oświadczył się swojej ukochanej. Od tego czasu para głośno mówiła o przygotowaniach do ślubu. Maja Plich chwaliła się przymiarkami sukni, a w wywiadach opowiadała o liczbie gości oraz sali weselnej. W międzyczasie nie obyło się bez związkowych kryzysów, o których w mediach było dość głośno.

Ostatecznie para zdecydowała się na drugie dziecko, a już w przyszłą sobotę zakochani staną na ślubnym kobiercu. Ceremonia odbędzie się w Rozalinie pod Warszawą, a na przyjęciu pojawi się wiele znanych twarzy. Przyszłe małżeństwo zadbało o każdy szczegół. Na gości czekać będzie wiele atrakcji i wyszukane menu.

W zaproszeniach para zamieściła jedno życzenie. Zakochani poprosili, aby zamiast kwiatów, goście podarowali im butelkę alkoholu.

Zobacz także: Małgorzata Socha świętuje urodziny córki! Pokazała zdjęcie z przyjęcia

Zobacz, z jaką aktorką nadajesz się na wspólną imprezę?

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów