Jennifer Lopez i Alex Rodriguez szykują luksusowy ślub. Będzie kosztował 17 mln dolarów!

Adrianna Kubiak 21.07.2019
Jennifer Lopez z partnerem
Fotografia: Instagram/@jlo

Para od dłuższego czasu planuje weselne przyjęcie. O tej ceremonii będzie głośno przez lata.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez od jakiegoś czasu głośnio mówią o weselnych planach. Latynoska piosenkarka i gwiazdor sportu prawdopodobnie wyprawią przyjęcie już we wrześniu. Magazyn „Star” donosi, że przyjęcie będzie olbrzymim wydatkiem. Organizacja uroczystości kosztować będzie 17 milionów dolarów.

Zobacz także: Seksowne zdjęcie Kasi Cichopek. Gwiazda zapowiada tajemniczy projekt

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez – ślubne przygotowania

Prawdopodobnie para już jesienią wyzna sobie miłość na ślubnym kobiercu. Co prawda, piosenkarka obecnie wyjechała w trasę koncertową, jednak przygotowania do ślubu idą pełną parą.

Jeśli sprawdzą się przypuszczenia magazynu „Star”, już we wrześniu w mediach będzie głośno o największej imprezie w show-biznesie. Para na organizację przeznaczy około 17 milionów dolarów.

Jen dokładnie wie, czego chce. Spodziewa się, że jej ślub będzie co najmniej doskonały. Wygląda na to, że zwolniła już trzech pianistów i teraz wybiera czwartego. Oznacza to, że koszty będą niebagatelne! Przy takim tempie wydatków będzie to jakieś 17 milionów dolarów – a ona nawet nie mrugnie okiem na tę sumę – powiedziała bliska osoba piosenkarki dla magazynu Star.

Wystrój i catering na ślubie

Informator zdradził zagranicznym mediom jeszcze jeden ważny szczegół. Podobno dom Jennifer i Alexa w Malibu będzie wypełniony kwiatami, a goście przy wejściu powitani zostaną ekskluzywnym szampanem. Para zadba również o najlepszy catering. Wśród przystawek znajdzie się m.in. homar przywieziony z Maine.

Posiłek zostanie przygotowany przez sławnego szefa kuchni, a zwieńczeniem przyjęcia będzie wielowarstwowy tort weselny ozdobiony jadalnymi kwiatami – przyznał informator.

Jeśli wszystkie informacje się potwierdzą, weselne przyjęcie będzie ślubem stulecia. Nie zostaje nic innego, jak z niecierpliwością czekać do września.

Zobacz także: 40-letnia Katie Holmes w zaawansowanej ciąży? Ta wiadomość zdziwiła fanów

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów