Skandal w "Love Island". Jedna z uczestniczek jest znajomą Karoliny Gilon?

Łucja Siennicka 05.09.2019
Karolina Gilon
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Program "Love Island. Wyspa miłości" to nowość w polskiej telewizji. Reality wywołuje duże emocje. Internauci zauważyli, że jedna z uczestniczek jest dobrą znajomą Karoliny Gilon.

Program "Love Island. Wyspa miłości" zadebiutował na antenie Polsatu 2 września. Prowadzącą reality show została Karolina Gilon, która nie boi się kontrowersji i trudnych tematów.

Prezenterka prowadziła między innymi program "Druga twarz", w którym pomagała zmieniać się uczestnikom. Karolina jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych i ma wielu fanów.

Internauci zauważyli, że jedna z uczestniczek programu "Love Island. Wyspa miłości" jest jej dobrą koleżanką.

Karolina Gilon i uczestniczka programu "Love Island. Wyspa miłości" są dobrymi znajomymi

Program "Love Island. Wyspa miłości" był zapowiadany jako kontrowersyjne show. W pierwszym odcinku programu widzowie poznali jedenastu uczestników. Okazuje się, że nowi kandydaci na celebrytów zaintrygowali użytkowników Instagrama.

Wyszło na jaw, że duża część uczestników miała już kontakt z mediami. Internauci znaleźli wspólne zdjęcia Karoliny Gilon i jednej z uczestniczek programu

Mowa o 23-letniej Monice Kozakiewicz, która została przedstawiona w programie jako miłośniczka sportu i tańca. Dodatkowo Monika podobno nie korzysta z portali randkowych. 23-latka pracuje jako wizażystka

Warto wspomnieć, że Monika nie musi zabiegać w programie o popularność - jej profil na Instagramie śledzi prawie 30 tysięcy osób. Jej klientkami są znane celebrytki, w tym Honorata Skarbek, Marcelina Zawadzka, Ewa Chodakowska czy siostry Bohosiewicz. Z jej usług korzysta również Karolina Gilon!

Panie znają się od dawna, a na profilu Moniki można znaleźć wiele wspólnych zdjęć. Internauci nie są zadowoleni z faktu, że Karolina i Monika się kolegują.

Uważacie, że uczestnicy programów rozrywkowych nie powinni się znać z prowadzącymi?

Zobacz także: "Starsza pani musi fiknąć" na antenie TVN-u! O której oglądać i kto wystąpi?

Uczestnicy programu "Love Island. Wyspa miłości" spędzili kilka tygodni na rajskiej wyspie. Zobacz te, które są najbardziej przerażające.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów