Shakira może stracić włosy. Fani są zaniepokojeni stanem zdrowia piosenkarki

Magdalena Kulej 06.04.2018
Shakira
Fotografia: instagram.com/shakira

To już kolejne zmartwienie na głowie Kolumbijki. 

To były intensywne miesiące dla kolumbijskiej piosenkarki. Oskarżenia o unikanie płacenia podatków w Hiszpanii, plotki o kryzysie w związku z Gerardem Piqué, nieustanne towarzystwo paparazzi, uraz strun głosowych i przekładanie trasy koncertowej El Dorado World Tour przysporzyły jej wiele stresu. Teraz hiszpańskie i południowoamerykańskie media donoszą o kolejnym, poważnym zmartwieniu Shakiry.

Zobacz także: Shakira i Gerard Pique rozstali się? Hiszpańskie media podają sensacyjne szczegóły 

Ostatnie napięcia i nerwy doprowadziły do utraty włosów – podaje m.in. portal „Mujer Hoy”. Przypuszcza się, że Shakira cierpi na łysienie plackowate. Ma to potwierdzać fakt, że artystka udała się niedawno do kliniki w Barcelonie, by poddać się specjalnej kuracji i ukryć „łyse placki”. Jak donoszą media, Shakira przeszła już pierwszą sesję mikropigmentacji.

Fani Kolumbijki są zaniepokojeni jej stanem zdrowia i charakterystycznymi, długimi puklami. Przypominają, że w ostatnim czasie Shakira coraz częściej pojawia się publicznie w nakryciu głowy. Obawiają się, że w ten sposób stara się ukryć łysienie. Sama zainteresowana nie odniosła się do tej pory do tych przypuszczeń.

Zobacz także: Magda Gessler pokazała się bez burzy loków na głowie! "20 lat młodziej"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów