Serena Williams zdradziła płeć dziecka Meghan Markle? Księżna nie będzie zadowolona!

Łucja Siennicka 08.04.2019
Meghan Markle
Fotografia: Instagram/@kensingtonroyal

Serena Williams była bardzo nieuważna i w jednym z wywiadów zdradziła płeć dziecka księżnej Meghan i księcia Harry'ego? Tak podają zagraniczne media!

Zanim Meghan Markle została księżną, to prowadziła zupełnie inne życie. Była aktorką, pojawiała się na imprezach branżowych oraz otaczała się innymi hollywoodzkimi gwiazdami. Jedną z jej najbliższych przyjaciółek jest Serena Williams. Znana tenisistka miała się przez pomyłkę wygadać i zdradzić płeć dziecka książęcej pary. 

Serena Williams zdradziła płeć dziecka księżnej Meghan?

Księżna Meghan ma urodzić dziecko jeszcze w tym miesiącu. Co jakiś czas pojawią się fałszywe informacje dotyczące rzekomego porodu Meghan Markle. Książęca para nie wyjawiła również płci dziecka.

Miała ich w tym wyręczyć Serena Williams, najbliższa koleżanka księżnej. To właśnie tenisistka była jedną z organizatorek i fundatorek "baby shower" księżnej.

Williams udzieliła ostatnio wywiadu, w którym opowiadała o przyjaciółce, spodziewającej się dziecka. Williams zaznaczyła, że owa przyjaciółka ma niedługo urodzić... córeczkę!

Brytyjskie media z marszu podchwyciły słowa Williams i doszły do wniosku, że tenisistka miała na myśli księżną Sussex. 

Już od jakiegoś czasu mówi się o tym, że Meghan i Harry spodziewają się córki. Pałac Kensington nie skomentował sprawy. Nie jest również znana dokładna data porodu księżnej Meghan.

Myślicie, że Serena Williams mówiła o księżnej Meghan?

Zobacz także: Chciała upodobnić się do Meghan Markle. Wydała 100 tysięcy na operacje plastyczne!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów