Sebastian Fabijański był gościem Kuby Wojewódzkiego. Przyznał, że nie uczył się tekstów do najnowszej roli

Łucja Siennicka 09.10.2019
Sebastian Fabijański
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Sebastian Fabijański był gościem Kuby Wojewódzkiego. Opowiedział o roli w "Mowie ptaków" Żuławskiego. Szczerze przyznał, że przychodził na plan nieprzygotowany.

Sebastian Fabijański był jednym z gości wtorkowego wydania programu Kuby Wojewódzkiego. Aktor opowiedział między innymi o roli w najnowszym filmie Xawerego Żuławskiego. Podczas spotkania nie zabrakło interesujących tematów i intymnych wyznań. Okazuje się, że 32-latek miał bardzo luźne podejście do nowej roli. Jaką taktykę przyjął?

Sebastian Fabijański opowiedział u Wojewódzkiego o roli w "Mowie Ptaków"

Sebastian Fabijański został zaproszony przez Kubę Wojewódzkiego do jego programu, żeby porozmawiać o roli w "Mowie ptaków". Zresztą, na słynnej kanapie usiadł także reżyser filmu, Xawery Żuławski

Kolejnym gościem była Marta Żmuda-Trzebiatowska, którą również można zobaczyć w najnowszym filmie Żuławskiego. Najwięcej emocji wywołał jednak wywiad z Fabijańskim. 

Aktor wydawał się być nieco nieobecny podczas rozmowy. Poruszono temat płyty hip-hopowej, którą Sebastian ma w planach wydać już niedługo. Za namową prezentera, aktor zaprezentował swoje umiejętności.

Następnie temat zszedł na "Mowę ptaków". Żuławski przyznał, że w żaden sposób nie kontrolował Fabijańskiego, dlatego mogliśmy ujrzeć jego wewnętrzne szaleństwo.

Wolność i brak kontroli. Pierwszy raz miałem do czynienia z materiałem takim w sobie, który powodował, że było mi kompletnie wszystko jedno - powiedział Fabijański.

Aktor dodał, że nie uczył się tekstów i często przychodził do pracy nieprzygotowany. 

To jest moim zdaniem najpiękniejsza forma sztuki, którą możesz spotkać na swojej drodze. Kiedy wchodzisz, robisz, nie wiesz jak - podsumował.

"Mowa ptaków" - najnowszy film Xawerego Żuławskiego w kinach

Film "Mowa ptaków" miał premierę 27 września 2019 roku. Obraz powstał na podstawie scenariusza napisanego wcześniej przez zmarłego już Andrzeja Żuławskiego

W "Mowie ptaków" wystąpili tacy aktorzy jak Sebastian Fabijański, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Andrzej Chyra, Daniel Olbrychski czy Jaśmina Polak.

Obejrzycie film?

Zobacz także: "Mowa ptaków" to nowy film Xawerego Żuławskiego. Zobacz zwiastun i sprawdź datę premiery!

Lubisz kino? Sprawdź, w którym filmie mógłbyś/mogłabyś sama/sam zagrać!

Kadr z filmu "Akademia policyjna"
Rozwiąż quiz

Sprawdź, w którym filmie powinieneś zagrać

Kadr z filmu "Akademia policyjna"

1. Który z tych sportów lubisz najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów