Schudła 15 kilogramów rezygnując z jednej rzeczy! Teraz wygląda pięknie

Julita Buczek 23.08.2018
zrzuciła zbędne kilogramy
Fotografia: Instagram @jellydevote

Ta dziewczyna zrezygnowała z jednej rzeczy, sprawdź jak schudła 15 kilogramów!

Jelly Devote pochodzi ze Szwecji i jest 27-letnią influencerką. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 500 tysięcy osób. Jeszcze parę lat temu nie mogła pochwalić się tak pięknie wyrzeźbioną sylwetką! Dziewczyna lubiła mocno imprezować i pić alkohol. Następnego dnia budziła się z dużym kacem i spędzała dzień na objadaniu się niezdrowym jedzeniem.

Zobacz także:  Kobieta w krótkim czasie schudła 60 kilogramów. Twierdzi, że wystarczyło wyeliminować jeden składnik z diety

Z czego zrezygnowała, aby schudnąć?

Na Instagramie Jelly wyznała, że kiedy miała 21 lat, zobaczyła swoje zdjęcia zrobione przez znajomych i uznała, że to czas na zmiany. Dodatkową motywacją, która skłoniła dziewczynę do rozpoczęcia odchudzania, był niezbyt przychylny komentarz jej babci na temat jej wagi. Szwedka rozpoczęła odchudzanie. W pierwszej kolejności imprezy zamieniła na salę treningową i zrezygnowała z picia alkoholu.

To po prostu niemożliwe, żeby mieć zdrowe ciało i umysł, jednocześnie pijąc dużo alkoholu - pisała Jelly na Instagramie

Zobacz także: W rok schudła aż 60 kilogramów. Zmotywowała ją całkiem nieoczywista rzecz. Zdjęcie "po" powala

Obecnie dziewczyna pozwala sobie na maksymalnie 2 lampki wina co dwa tygodnie. Na co dzień pije dużo wody mineralnej i je 6 małych posiłków dziennie. W trakcie 4 miesięcy zgubiła 15 kilogramów!

Teraz odzyskałam równowagę od czasów szalonych nocy na Bali i znów czuję się świetnie! Życie imprezowiczki nie jest dla mnie! - wyznała Jelly.

Krótkie fryzury - galeria z najmodniejszymi propozycjami tego sezonu

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów