Sara Boruc wyjawiła, kto wybrał oryginalne imię jej synka. Nie byli to rodzice!

Łucja Siennicka 11.09.2019
Sara Boruc
Fotografia: Instagram/@mannei_Is_her_name

Sara Boruc odpowiedziała jednej z fanek na komentarz. Internautka zapytała o to, kto wybrał imię dla jej synka. Okazuje się, że decyzja nie należała do rodziców.

Sara Boruc jest mamą dwóch dziewczynek i kilkumiesięcznego chłopca. Żona Artura Boruca chętnie dzieli się zdjęciami dzieci w internecie. Wszystko wskazuje na to, że rodzina jest dla niej najważniejsza.

Tym razem 34-latka udostępniła zdjęcie najmłodszej pociechy, kilkumiesięczny Noah jest ulubieńcem internautów. Jedna z fanek zapytała Sarę, komu Noah zawdzięcza swoje oryginalne imię.

Sara Boruc wyjawiła, kto wybrał imię jej synka

Sara Boruc urodziła trzecie dziecko w maju. Sara i Artur nie ukrywają twarzy synka, wręcz przeciwnie - chętnie dzielą się jego zdjęciami. Noah jest uwielbiany przez internautów, którzy dopatrują się podobieństwa do słynnego taty. 

Chłopiec otrzymał oryginalne imię Noah. Internauci zaczęli się zastanawiać, skąd ten pomysł. Jedna z użytkowniczek Instagrama postanowiła zapytać o to Sarę, ta od razu odpowiedziała. 

Boruc przyznała, że tę decyzję pozostawili córkom: Amelii i Oliwii. To dziewczynki wybrały imię dla młodszego braciszka. 

Jak wam się podoba ten wybór?

Zobacz także: Fani krytykują ciążową stylizację Kasi Warnke. W jej obronie stanęła Sara Boruc

Marzysz o dzieciach? Sprawdź, jaką mamą będziesz w przyszłości!

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, jaką mamą będziesz w przyszłości

Młoda mama trzyma swoją córeczkę na rękach. Obie są uśmiechnięte.

1. Czym dla ciebie jest praca?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów