Sara Boruc poleciała na Mykonos, jednak nie dołączy do Mariny. To koniec przyjaźni?

Łucja Siennicka 19.06.2019
Sara Boruc
Fotografia: Instagram/@mannei_is_her_name

Sara Boruc wybrała popularne miejsce na odpoczynek. Wakacje spędza tutaj również Ania Lewandowska i Marina Łuczenko-Szczęsna. 

Sara Boruc poleciała z mężem Arturem i dziećmi na wakacje. Popularna para wybrała znany kierunek - w tym samym miejscu odpoczywa właśnie Ania Lewandowska z przyjaciółką oraz Marina i Wojtek Szczęśni.

Marina i Sara niegdyś się przyjaźniły, jednak wszystko wskazuje na to, że to już przeszłość.

Celebrytki najprawdopodobniej nie zabiegają o spotkanie. 

Sara Boruc i Marina nie są już przyjaciółkami?

W mediach od dawna mówi się o tym, że z przyjaźni Sary i Mariny niewiele pozostało. Dziewczyny były niegdyś nierozłączne - pozowały do wspólnych zdjęć, spędzały razem czas na pokazach mody i wakacjach. Nieoficjalnie mówi się o tym, że stosunki między Sarą a Mariną ochłodziły się, gdy ta pierwsza wydała płytę. Powodem miała być różnica w sposobie przyjęcia przez fanów wydanych przez nie płyt. Od tamtego czasu WAGs unikają siebie, a wybór wspólnego kierunku wakacyjnego ma być zwykłym przypadkiem. Sara nie zareagowała również na żadne ze zdjęć Mariny, co według teorii na temat rozpadu przyjaźni ma świadczyć o tym, że wcale nie chce się z nią spotkać. 

Temperatura na Mykonos jest idealna, więc Noah spędza z nami cały dzień na plaży-oczywiście w cieniu. Kochamy to miejsce! Tutaj wzięliśmy ślub 5 lat temu - napisała Sara Boruc.

Celebrytka dodała, że pierwszy raz przyjechała do tego miejsca z Arturem 11 lat temu i od tamtej pory przylatują na Mykonos co roku.

Uważacie, że to koniec ich znajomości?

Zobacz także: Krupa pokazała kolejne zdjęcie ciążowego brzuszka. To już 19. tydzień!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów