Fani krytykują ciążową stylizację Kasi Warnke. W jej obronie stanęła Sara Boruc

Łucja Siennicka 06.09.2019
Sara Boruc
Fotografia: Adam Jankowski/REPORTER

Katarzyna Warnke już niedługo zostanie mamą. Jej ciążowa stylizacja nie przypadła do gustu internautom. W jej obronie stanęła Sara Boruc. Padły mocne słowa!

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski niedługo zostaną rodzicami. Aktorka przeżywa ten czas z dala od blasku fleszów i show-biznesu. Sporadycznie pokazuje się na imprezach branżowych. Ostatnio mogliśmy ją zobaczyć na premierze "Polityki" Patryka Vegi, w którego filmach często się pojawia.

Warnke założyła obszerną kreację. Skutecznie ukrywała ona brzuszek, jednak nie spodobała się internautom. W obronie aktorki stanęła Sara Boruc.

Sara Boruc broni Katarzynę Warnke

Katarzyna Warnke jest w zaawansowanej ciąży. Aktorka nie wypowiada się na temat swojego stanu, jedynie sporadycznie pokazuje się na premierach filmowych. Tym razem Warnke pozowała do zdjęć w kreacji, która maskowała jej ciążowe krągłości.

Aż trudno uwierzyć, że ta sukienka wywołała aż tyle emocji. Na Katarzynę spadła fala krytyki. Internautki zarzuciły aktorce, że dobrała nieodpowiedni fason. W obronie Warnke stanęła Sara Boruc, która niedawno sama została mamą. 

A może tak odpuścimy to słabe ocenianie kobiecie w ciąży?! I co najsłabsze cały ten jad płynie z ust kobiet właśnie… wstyd! Założę się, że każda z was w ciąży wyglądała jak milion dolców. Każdego dnia – napisała Boruc.

Post Sary Boruc spotkał się z ciepłym odbiorem i najwyraźniej dodał odwagi innym internautkom do tego, żeby wyrazić swoje zdanie.

Pięknie Kasiu wyglądasz, ciąża Ci służy, wszystkiego najpiękniejszego - pojawiły się głosy.

Uważacie, że internauci nie powinni krytykować kobiet w ciąży?

Zobacz także: Katarzyna Warnke podkreśliła ciążowy brzuch na pokazie Gosi Baczyńskiej. "Nie poznałam jej!"

Jesteś mamą? Sprawdź, jak sobie radzisz w tej roli!

Młoda matka przytula swoją córkę.
Rozwiąż quiz

Czy jesteś nadopiekuńczą mamą?

Młoda matka przytula swoją córkę.

1. Twoja najmłodsza pociecha jest:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów